ycipk-4eil4h

Kamil Durczok i Julia Oleś rozstali się. Powodem mogła być inna kobieta

To był trudny związek. Kamil Durczok i Julia Oleś przeszli dwa kryzysy, aż w końcu doszło do rozstania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok i Julia Oleś
Kamil Durczok i Julia Oleś (East News)
ycipk-4eil4h

Kamila Durczoka i Julię Oleś dzieli 23 lata różnicy. Wspólnie przeżyli wiele pięknych chwil, ale też sporo zawirowań. Ostatecznie postanowili się rozstać, ale bez medialnego szumu. Ich wcześniejsze decyzje odbijały się szerokim echem w prasie kolorowej. Tym razem chcieli to zrobić inaczej.

Jak podaje "Na żywo", powodem rozstania Oleś i Durczoka może być inna kobieta. Julia zdradziła, że przez ostatnie kilka lat miała stalkerkę.

- Była jego fanką od dawna. Namierzała jego partnerki i je prześladowała. W moim przypadku nie było to już złośliwe komentowanie zdjęć w internecie. Ta kobieta zamieniła moje życie w piekło - powiedziała na Instagramie Julia Oleś.

ycipk-4eil4h

ZOBACZ: Durczok narzeka na media: "Kiedyś słowo dziennikarz coś znaczyło"

Zaślepiona uczuciami do dziennikarza stalkerka zakładała co rusz nowe konta w mediach społecznościowych. Oleś dostała od niej 20 tys. wiadomości.

- Byłam w nich mieszana z błotem, otrzymywałam nieustanne groźby i obelgi. Znalazła nasz dom, zaczęła przed nim przesiadywać, robić zdjęcia. Czułam się zagrożona.

ycipk-4eil4h

Przeczytaj: Kamil Durczok ma powody do obaw. Była partnerka pisze książkę

Julia Oleś bała się o swojego 4-letniego syna. "Na żywo" donosi, że zdawała sobie sprawę z tego, że ten koszmar może przerwać tylko rozstanie z Kamilem Durczokiem. Sprawa co prawda została zgłoszona na policję, ale prokuratura umorzyła sprawę. Kobieta jednak nie odpuści.

- Zebrałam dokumenty i pozywam tę panią na własną rękę. Nie godzę się z tym, że można kogoś bezkarnie zastraszać, obnażać i ośmieszać - mówiła.

Kamil Durczok jest dumny z Julii Oleś. Dziennikarz całkowicie popiera działania byłej partnerki.

ycipk-4eil4h
Polub WP Gwiazdy
ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h