Trwa ładowanie...
d16kdpb

Kamil Durczok z młodszą partnerką na weselu Mai Bohosiewicz. Julia Oleś zaszalała z dekoltem

Julia Oleś pochwaliła się zdjęciem z wesela Mai Bohosiewicz. Fanki komentują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kamil Durczok i Julia Oleś
Kamil Durczok i Julia Oleś (East News, Fot: East News)
d16kdpb

W Sylwestra Maja Bohosiewicz powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, Tomaszowi Kwaśniewskiemu. Na weselu pojawiło się kilka znanych twarzy. Wśród nich m.in. Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, Sonia Bohosiewicz czy Julia Oleś, która przyjechała aż ze Śląska.

Towarzyszem tej ostatniej był Kamil Durczok. To duże zaskoczenie, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu para stosowała wobec siebie medialne przepychanki. Przyjaciółka Bohosiewicz potwierdziła nawet w sieci, że jej związek z Durczokiem to już przeszłość. Przez kilkanaście dni wrzucała nawet do internetu sentencje na temat tego, jacy mężczyźni są źli albo romantyczne złote myśli.

Okazuje się jednak, że Kamil Durczok i jego młodsza o 22 lata partnerka doszli w końcu do porozumienia. Julia pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z dziennikarzem. Wzrok przyciąga bardzo głęboki dekolt jej sukienki. Jedna z internautek nie omieszkała złośliwie skomentować zdjęcia gwiazdy Instagrama.

d16kdpb

- No jednak jesteście razem! To po co był ten ambaras z rozstaniem? W celu marketingowym? Oj to smutne!
- Wiekowo to do pani stary dziadek. Emeryt.

Julia Oleś odniosła się do ostatniego komentarza.

- Kochana, ja nie komentuję twoich wyborów życiowych, mimo że chętnie się nimi dzielisz ze światem, również na moim Instagramie. Dobrego roku - napisała.

d16kdpb

Zobaczcie zdjęcie Oleś i Durczoka.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Oleś namawia Durczoka na dziecko. Co na to dziennikarz?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d16kdpb

Podziel się opinią

Share
d16kdpb
d16kdpb