Trwa ładowanie...

Kamil Durczok znów spotka się z byłą żoną w sądzie

Od rozwodu Marianny Dufek i Kamila Durczoka minął już ponad rok. Okazuje się, że byli małżonkowie nie uregulowali jednak wszystkich formalności. Przed nimi kwestia podziału majątku, którego dorobili się w czasie trwania związku.

Kamil Durczok znów spotka się z byłą żoną w sądzieŹródło: East News
d3o8o65

Rozwód Durczoków przebiegł bez większych komplikacji. W kwietniu 2018 roku, w rocznicę rozstania, była żona dziennikarza wyprawiła przyjęcie dla znajomych i przyjaciół. Wróciła również do panieńskiego nazwiska.

W rozpoczęciu zupełnie nowego życia przeszkadza jej jeszcze niezałatwiona sprawa podziału majątku. Dufek chce sprzedać apartament, w którym mieszkali razem z Kamilem. Konieczne będzie spotkanie w sądzie.

- Nie było na to czasu, bo Kamil zajęty był sądową walką o odzyskanie dobrego imienia. W pierwszej kolejności kupili wspólnymi siłami mieszkanie dla syna – Kamila Juniora, a pozostałe kwestie finansowe odłożyli na później - powiedziała "Na żywo" osoba z ich otoczenia.

Marianna chciałaby mieć to już za sobą.

- Marianna jest cierpliwa, więc nie ponagla Kamila, by zajął się podziałem majątku. Marzy, by po sprzedaniu apartamentu kupić przytulne mieszkanko, w którym zacznie całkiem nowe życie - twierdzi źródło tygodnika.

d3o8o65
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o8o65