Trwa ładowanie...
d416kpj

Karol Strasburger chce być ojcem. Wziął niedawno trzeci ślub

Karol Strasburger i Katarzyna Weremczuk powiedzieli sobie sakramentalne "tak". I podobno nie zamierzają na tym poprzestać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie!
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie! (Forum)
d416kpj

Uroczystość odbyła się w ubiegłą sobotę 10 sierpnia. 72-letni Strasburger i 35-letnia Weremczuk złożyli przysięgę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą.

ZOBACZ TEŻ: Sceptyczny Strasburger: "Nie wierzę w szamanów. Nie chcę mieć z nimi do czynienia"

Zaproszono tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół, m.in. Tomasza Stockingera. "Na żywo" donosi, że na weselu bawiło się 30 osób, a sama uroczystość była niezwykle romantyczna i klimatem nawiązywała do "Nocy i dni". Czyli największego przeboju w dorobku Strasburgera, nie licząc oczywiście "Familiady".

d416kpj

"Super Express" podaje, że Strasburger jest tak zakochany, iż nie zawracał sobie głowy podpisywaniem intercyzy. Ale na tym nie koniec.

"Mało tego, jest gotów po raz pierwszy w życiu zostać ojcem. Oboje chcą tulić w ramionach swoje maleństwo" - czytamy w tabloidzie.

Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk - historia związku

Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk spotkali się po raz pierwszy w 2006 r., kiedy dziewczyna miała 22 lata. Małgorzata pracowała wtedy dla Macieja Kuronia. Następnie była menadżerką restauracji, w której Karol Strasburger bywał z nieżyjącą już żoną Ireną. Panie się poznały i bardzo zaprzyjaźniły.

Po śmierci żony Strasburgera w 2016 r. Małgorzata bardzo go wspierała. On też wyciągnął do niej pomocną dłoń, kiedy miała kłopoty w małżeństwie.

Cóż, jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak trzymać kciuki i życzyć państwu młodym powodzenia!

d416kpj

Podziel się opinią

Share
d416kpj
d416kpj