Trwa ładowanie...

Karol Strasburger ożenił się! Jego wybranka to Małgorzata Waremczuk

Karol Strasburger i jego ukochana Małgorzata Waremczuk wzięli cichy ślub w gronie najbliższych przyjaciół. Uroczystość nawiązywała klimatem do filmu "Noce i dnie". Było bardzo romantycznie.

Karol Strasburger ożenił się! Jego wybranka to Małgorzata WaremczukŹródło: Materiały prasowe
dw9ex4l
dw9ex4l

Karol Strasburger w minioną sobotę po raz trzeci wziął ślub. 71-aktor i prezenter telewizyjny ożenił się z 35-letnią Małgorzatą Waremczuk, która wspierała go po śmierci drugiej żony. Para, która bardzo chroni swoją prywatność, zaprosiła na ślub jedynie najbliższą rodzinę, która nie znała wszystkich szczegółów wydarzenia.

Jak dowiedzieli się dziennikarze "Na żywo", po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" przez Karola Strasburgera i Małgorzatę Waremczuk świadkowie zostali poprowadzeni do hotelu "Noce i dnie", gdzie odbywało się wesele. Nie tylko nazwa hotelu nawiązywała do popularnego filmu.

Suknia ślubna Małgorzaty Waremczuk miała zielony kolor, na którym naszyty był liliowy wzór. Autorką projektu jest Dorota Goldpoint. Garnitur Strasburgera był dopasowany stylem do kreacji panny młodej. Podczas wesela wyróżnił się znany z "Klanu" Tomasz Stockinger, który podarował parze młodej wielką pluszową owcę, nawiązując tym samym do słynnej wpadki z programu "Familiada".

Kiedy w głośnikach para młoda usłyszała walca wiedeńskiego Waldemara Kazaneckiego z "Nocy i dni", oboje bardzo się wzruszyli. Słowa Strasburgera ze sceny były podniosłe.

dw9ex4l

- Na mojej drodze los postawił wspaniałą kobietę. Mądrą, troskliwą, czułą. Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję ci za to, żono - powiedział.

Małgorzata Waremczuk zaśpiewała mężowi "Pogodę ducha" Hanny Banaszak, czym wzruszyła nie tylko ukochanego, ale również zaproszonych gości.

Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk - historia związku

Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk spotkali się po raz pierwszy w 2006 r., kiedy dziewczyna miała 22 lata. Małgorzata pracowała wtedy dla Macieja Kuronia. Następnie była menadżerką restauracji, w której Karol Strasburger bywał z nieżyjącą już żoną Ireną. Panie się poznały i bardzo zaprzyjaźniły.

Po śmierci żony Strasburgera w 2016 r. Małgorzata bardzo go wspierała. On też wyciągnął do niej pomocną dłoń, kiedy miała kłopoty w małżeństwie.

dw9ex4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw9ex4l