Trwa ładowanie...

Karol Strasburger został ojcem. "Nasze dziecko jest zdrowe"

Karol Strasburger i jego żona, Małgorzata, przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wszystko wskazuje na to, że 72-letni gwiazdor został ojcem dziewczynki o imieniu Laura.

Share
Karol Strasburger został ojcem. "Nasze dziecko jest zdrowe"Źródło: East News
d1m7eqh

- Nasze dziecko jest zdrowe i to nas najbardziej cieszy. Wszystko przebiegło pomyślnie - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Strasburger.

Dziewczynka otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Z informacji "Faktu" wynika jednak, że żona i córka Karola nie mogą jeszcze opuścić szpitala.

- To najpiękniejszy świąteczny prezent, jaki mogliśmy sobie wyobrazić! Wszystko zakończyło się dobrze. Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia. Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie - powiedział wzruszony w rozmowie z tabloidem.

d1m7eqh

Karol i Małgorzata poznali się w 2006 roku na weselu przyjaciół, gdzie Weremczuk śpiewała w zespole. Kilka lat później znów na siebie wpadli, gdy Strasburger z ówczesną żoną, Ireną, odwiedzał knajpę, w której Małgorzata była menadżerką. Panie bardzo się polubiły. Weremczuk wspierała rodzinę Strasburgerów, gdy Irena ciężko zachorowała. Była przy Karolu w najtrudniejszym momencie śmierci żony. Ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. W 2017 Małgorzata rozwiodła się z mężem, a w 2019 roku wzięła ślub z Karolem. Teraz zostali szczęśliwymi rodzicami.

d1m7eqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m7eqh