Trwa ładowanie...

Karolina Gilon i Adam Niedzielski. Para wystylizowana na podobieństwo światowej sławy gwiazd

Karolina Gilon kwarantannę spędza ze swoim chłopakiem. Towarzystwo Adama Niedzielskiego nie pozwala jej się nudzić. Ostatnio wystylizowali się nawet zupełnie jak pewna gwiazdorska para światowego formatu.

Share
Karolina Gilon i Adam Niedzielski. Para wystylizowana na podobieństwo światowej sławy gwiazd
Źródło: Instagram
d1rpjnd

Piękna blondynka z tatuażami - tak właśnie jeszcze niedawno postrzegano Karolina Gilon pokazała się widzom Polsatu w "Love Island. Wyspa miłości". Modelka jest piękna, ma tatuaże, a figury zazdrości jej wiele młodych dziewcząt. W dalszym ciągu pokazuje się w pięknych strojach i wdzięcznie, z uśmiechem pozuje na ściankach. Jednak nie tylko na czerwonym dywanie potrafi wyglądać jak milion dolarów. Co więcej, jej ukochany nie pozostaje w tyle. On również zadaje szyku.

"Ostatnio z Adamem bawiliśmy się w Beyonce i Jay Z" - napisała pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Karolina Gilon. Modelka i Adam Niedzielski postanowili ubrać kolorowe garnitury, które ich zdaniem do złudzenia przypominają stylizacje wspomnianej gwiazdorskiej pary. Zabawną ciekawostkę stanowi fakt, że niebieski garnitur również należał do celebrytki. Trzeba jednak przyznać, że Niedzielski wygląda w nim naprawdę nieźle.

Fani pozytywnie odnieśli się do zdjęcia zakochanych. Nie brakowało jednak i teorii, według których Beyonce i Jay Z należą do Illuminati.

A jak Wam podobają się Karolina Gilon i Adam Niedzielski w takich stylizacjach? Przypominają Beyonce i Jaya Z?

d1rpjnd

Podziel się opinią

Share
d1rpjnd
d1rpjnd