Trwa ładowanie...
d3afbgz

Korwin Piotrowska ironicznie apeluje do Kingi Dudy. "Zareaguj szybciej, a nie z wieloletnim opóźnieniem"

Karolina Korwin Piotrowska dała upust swojej irytacji. W opublikowanym wpisie na Instagramie wytknęła córce prezydenta spóźnioną reakcję na homofobiczne wypowiedzi jej ojca. W podobnym tonie wypowiedziała się już też Paulina Młynarska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała słowa Kingi Dudy
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała słowa Kingi Dudy (PAP, ONS.pl)
d3afbgz

Kinga Duda nie zabierała głosu w trakcie ostatniej kampanii wyborczej. Nie komentowała ani zachowania, ani poglądów ojca ubiegającego się o reelekcję. Zdecydowała się powiedzieć kilka słów dopiero, gdy Andrzej Duda ogłosił swoje zwycięstwo podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku.

- Musimy poczekać na oficjalne wyniki wyborów, ale wiem, że jeżeli za kilka dni okaże się, że tata wygrał wybory, to wiem, że będzie dobrze wykonywał swoje zadanie, bo jest dobrym człowiekiem, który kocha ludzi i kocha ten kraj i zrobi wszystko, żeby było dla Polski jak najlepiej. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje, aby być obiektem nienawiści - powiedziała Kinga Duda.

Wiele osób zwraca uwagę, że wypowiedź córki prezydenta zupełnie nie pokrywa się z tym, jakie poglądy deklarował publicznie jej tata. Przypomnijmy, że głośnym echem odbiły się słowa Andrzeja Dudy, który mówiąc m.in. o środowisku LGBT stwierdził: "Próbuje nam się wmówić, że to ludzie, a to jest ideologia".

d3afbgz

Do słów 25-latki odniosła się już m.in. Paulina Młynarska, a teraz Karolina Korwin Piotrowska. Obie panie w podobnym tonie.

"Wszystko super, obrazek miodzio, tylko następnym razem, kiedy Twój szanowny tata, będzie bezkarnie i publicznie obrażał, niszczył i odczłowieczał innych, także Twoich rówieśników, kolegów, koleżanki, w imię zachowania władzy i konsekwentnego dzielenia ludzi, zareaguj szybciej, a nie z wieloletnim opóźnieniem. Buziaki" - napisała oburzona dziennikarka na Instagramie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz