Trwa ładowanie...

Karolina Korwin Piotrowska komentuje sprzeczkę Klepackiej i Rusin

Kłótnia Zofii Klepackiej i Kingi Rusin pod lokalem wyborczym odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz głos zabrała Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska komentuje sprzeczkę Klepackiej i RusinŹródło: East News
d4mumrt

Zofia Klepacka opublikowała w sieci filmik, na którym kłóci się z Kingą Rusin. Z relacji sposrtsmenki wynika, że dziennikarka miała krzyczeć za windsurferką na ulicy "Wstyd!". Miała być to reakcja na homofobiczny wpis sprzed kilku tygodni, który mistrzyni olimpijska opublikowała w mediach społecznościowych.

- Pamiętajcie o wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć! - tak Klepacka skomentowała pomysł Rafała Trzaskowskiego dotyczący wprowadzenia karty LGBT w Warszawie.

ZOBACZ: Krzysztof Gojdź ostro o Zofii Klepackiej: "Bardzo mnie dziwi, że jest młodą osobą, a już taką hejterką"

Rusin i Klepacka spotkały się pod lokalem wyborczym. Prezenterka spokojnym tonem powiedziała, że nie będzie tolerowała obrażania innych ludzi ze względu na ich orientację seksualną. We wtorek, dwa dni po zajściu, Zofia Klepacka pojawiła się w TVP Info, gdzie skomentowała postawę prezenterki.

d4mumrt

- Zabrakło szacunku dla drugiego człowieka - oceniła.

Głos w tej sprawie zabrała też Karolina Korwin Piotrowska.

- O ile wiem, tę panią, która jest otwarcie homofobką, osobą pozbawioną tolerancji, jako sportowca, w kadrze narodowej, z orłem na koszulce, sponsorują polskie, narodowe koncerny. Orlen, Energa i inne sponsorujące kadrę. Może warto by je zapytać, wobec otwarcie podobno tolerancyjnej i europejskiej, antyhomofobicznej polityki naszego kraju, czy zamierzają to nadal robić? Sponsorowanie tej pani jest sponsorowaniem nietolerancji. A my podobno jesteśmy tolerancyjni. Podobno - podsumowała w mediach społecznościowych.

d4mumrt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mumrt