Trwa ładowanie...

Zofia Klepacka w TVP Info o Rusin: "Zabrakło szacunku do drugiego człowieka"

Zofia Klepacka skomentowała kłótnię z Kingą Rusin pod lokalem wyborczym. Udzieliła wywiadu w TVP Info.

Zofia Klepacka w TVP Info o Rusin: "Zabrakło szacunku do drugiego człowieka"Źródło: East News
d4fax3p
d4fax3p

We wtorek rano, 28 maja Zofia Klepacka pojawiła się w studiu TVP Info. Windsurferka skomentowała wydarzenia, które miały miejsce w dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego. Sportsmenka twierdziła na filmiku, że pod lokalem wyborczym Kinga Rusin krzyczała za nią "Wstyd!".

- Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka. Jestem sportowcem, mamą dwójką dzieci i obywatelem przede wszystkimi, i tak samo mam prawo mieć swoje poglądy, tak jak każdy inny - powiedziała Klepacka, która jeszcze kilka tygodni temu nie wykazywała szacunku wobec osób LGBT.

Do sprzeczki słownej między Kingą Rusin a Zofią Klepacką doszło 26 maja w dzień wyborów. Panie spotkały się w Warszawie w pobliżu jednego z lokali wyborczych. Mistrzyni świata w windsurfingu zarejestrowała telefonem rozmowę z prezenterką, która miała krzyczeć za Klepacką "Wstyd!".

ZOBACZ: Rusin udaje w modelkę pod TVN-em

Kinga Rusin nie kryła oburzenia po tym, jak jakiś czas temu Zofia Klepacka krytykowała wprowadzenie karty LGBT w Warszawie przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

d4fax3p

- Pamiętajcie o wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - napisała Zofia Klepacka.

Wówczas na mistrzynię olimpijską spadła fala krytyki. Rusin też nie szczędziła wówczas gorzkich słów. Po sprzecce pod lokalem wyborczym dziennikarka wydała oświadczenie.

- Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi, że osoba, która reprezentuje nasz kraj, kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona - napisała na Facebooku.

Czy prezenterka skomentuje występ Zofii Klepackiej w TVP Info?

d4fax3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fax3p