Trwa ładowanie...
d1gtvup

Karolina Korwin-Piotrowska skrytykowała Anne Muchę za wpis o Pyrkoszu

Kiedy w sobotę pojawiła się informacja o śmierci Witolda Pyrkosza, aktorzy grający z nim w serialu "M jak miłość", postanowili uczcić pamięć artysty. Wśród wielu wzruszających wpisów w social mediach w szczególności jeden zwrócił uwagę. Anna Mucha dodała na Instagramie zdjęcie uwieczniające minutę ciszy na planie zdjęciowym. Niestety nie spodobało się to jej fanom. Na aktorkę wylała się fala hejtu. Dostało się jej również od Karoliny Korwin-Piotrowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska (AKPA)
d1gtvup

Dziennikarka skomentowała sprawę w swój charakterystyczny i kąśliwy sposób. "Ich nie trzeba wykańczać, ośmieszać, wyśmiewać, już nie trzeba, bo widowiskowe samobójstwa popełniają i wykańczają się do spodu sami.” – napisała na swoim profilu na Instagramie.

   Instagram.com

Jedną z nielicznych osób, które nie zgodziły się z uwagą dziennikarki był Leszek Stanek. "Ale że co? Że dobrze ze czcza pamiec czy źle ze pokazówa? Ja osobiscie niewidze w tym nic zdrożnego aby kolege po fachu uczcić minuta ciszy a że wszyscy żyjemy mediami spokecznosciowymi to i dzielimy sie roznymi rzeczami. ✌🏻💚 (red. pisownia oryginalna)" .

   Instagram.com

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Korwin-Piotrowskiej. "Są chyba jednak granice żenady, ekshibicjonizmu i zwykłej głupoty, nie wszyscy żyją mediami społecznościowymi, nie kazdy jest ekshibicjonistą póki co i nie trzeba dzielic się WSZYSTKIM i ZAWSZE. (red. pisownia oryginalna)".

Większość internautów było zniesmaczonych zachowaniem aktorki. Wiele osób zwróciło również uwagę na podpis pod zdjęciem. Aktorka użyła popularnych hashtagów, które zazwyczaj pojawiają się pod bardziej radosnymi wpisami. "Widać tę zadumę na twarzy... 😂 Chyba, że hasztag #zaduma pomylił jej się z #żenua.", "Jeszcze ten hashtag #zaduma 😂 No naprawdę. Ja tu czuję olbrzymią żenadę. Dziwne, że ona nie." - brzmiały niepochlebne komentarze.

d1gtvup

Podziel się opinią

Share

d1gtvup

d1gtvup