ycipk-lxaxsn

Karolina Woźniak usunęła implanty. Partnerka Przemysława Salety stawia na naturalność

Karolina Woźniak, partnerka Przemysława Salety, zdecydowała się wyjść na przekór trendom showbiznesu i postanowiła usunąć silikonowe implanty z piersi. Lata temu założyła je za namową... fotografów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Woźniak, partnerka Przemysława Salety, uważa decyzję o założeniu implantów za lekkomyślną
Karolina Woźniak, partnerka Przemysława Salety, uważa decyzję o założeniu implantów za lekkomyślną (East News)
ycipk-lxaxsn

Karolina Woźniak kilka lat temu dała się namówić fotografom, żeby poddała się operacji plastycznej piersi. Wszczepiła silikonowe implanty, które powiększyły jej biust. Zresztą w showbiznesie, szczególnie amerykańskim, to był bardzo popularny zabieg.

Jednak partnerka byłego boksera Przemysława Salety dzisiaj wyszła na przekór trendom i zdecydowała się na usunięcie implantów z obu piersi. Przyznała w poście na Instagramie, że decyzja sprzed lat była zła i lekkomyślna.

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Charlotte ma nową obsesję. William się wygadał

ycipk-lxaxsn

"Pozbyłam się implantów, które kamuflują moje prawdziwe oblicze, a dodatkowo szufladkują. I wiecie co? Była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Czuje się rewelacyjnie! Tak w 100 proc. sobą" - napisała, dołączając zdjęcie tuż po zabiegu z wyjętymi silikonami.

"Nie mam zamiaru teraz prawić jak mądry Polak po szkodzie i demonizować chirurgii plastycznej. Natomiast jeśli coś nie jest kompleksem utrudniającym nasze życie, warto pomyśleć dwa razy, zanim zdecydujemy się na takie ingerencje. Z czasem człowiek dochodzi do wniosku, że nie ma nic fajniejszego i bardziej sexy niż naturalność" - dodała.

ycipk-lxaxsn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-lxaxsn

ycipk-lxaxsn
ycipk-lxaxsn