Trwa ładowanie...
d1it3t4

Kartky ujawnia szokujące nagranie, jego była partnerka zaprzecza. Dalszy ciąg dramatycznej historii

Publiczne pranie brudów pomiędzy raperem Jakubem Jankowskim znanym jako Kartky, a jego byłą dziewczyną trwa. Poważne zarzuty i oskarżenia padają z obu stron. Obie strony próbują się również bronić. Jaka jest prawda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kartky ujawnia szokujące nagranie, jego była partnerka zaprzecza. Dalszy ciąg dramatycznej historii
(East News, Fot: East News)
d1it3t4

Kartky jest jednym z czołowych raperów na polskiej scenie. Jego muzyka gromadzi wokół siebie rzesze ludzi, którzy, jak się okazuje, są bardzo nieświadomi tego, jak wygląda życie ich idola. Dramatyczne sceny z jego prywatności zaczęły wychodzić na jaw dopiero niedawno. Wszystko to za sprawą byłej partnerki muzyka - Wiktorii Cwynar, która na swoim instagramowym profilu opublikowała przerażający wpis. Chłopak miał ją bić, dusić i dręczyć, co odbiło się na stanie jej kondycji psychicznej.

Raper początkowo nie odnosił się do całej tej sprawy, ale ogromny hejt, jaki się na niego wylał, przesądził o jego reakcji. Opublikował on długie oświadczenie, w którym to zaprzecza wersji wydarzeń swojej byłej dziewczyny. Co więcej, oskarżą ją o wielokrotne pobicia, a nawet dźgnięcie nożem. Na dowód swoich słów wrzucił do sieci nagranie, na którym to była dziewczyna go kopie, a na jego ciele znajduje się rana.

Portal Pudelek dotarł do Wiktorii Cwynar, która mocno zaprzecza słowom Jankowskiego. - Wiedziałam, że tak będzie. Na filmie nie jest przedstawione, czy ja dźgnęłam Kubę. Nie zrobiłam tego. Wrócił pijany do domu, sam był agresywny i mnie wyzywał. Stąd moje "oddanie mu" na filmie. Jest to piękny przykład manipulacji tą całą sytuacją. Nie napisałam ani jednej informacji, która byłaby nieprawdziwa - skomentowała dziewczyna. - Sprawa na pewno skończy się w sądzie - dodała.

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4