Trwa ładowanie...
d1rx3gs

Kasia Kowalska zabrała głos ws. stanu zdrowia córki

Kasia Kowalska opublikowała nowy wpis. Wokalistka przekazała, w jakim stanie jest jej córka. Przy okazji podziękowała fanom za ogromne wsparcie, jakie dostała przez ostatnią dobę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Kowalska uspokoiła fanów
Kasia Kowalska uspokoiła fanów (ONS.pl)
d1rx3gs

Kasia Kowalska w piątek wieczorem wydała poruszające oświadczenie na Instagramie, które po kilku godzinach zniknęło z jej profilu. Wokalistka nagrała filmik, w którym poinformowała, że jej córka Ola przebywa w szpitalu.

- Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne. Do nagrania tego filmiku zainspirował mnie jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Prosił, abym przemówiła do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje - powiedziała.

Ze słów piosenkarki wynikało, że jej 23-letnia córka może być zakażona koronawirusem. Gdy sprawa trafiła do mediów, Kowalska została zasypana wyrazami wsparcia i zapewnieniami fanów, że Ola z pewnością wróci do zdrowia. Kowalska nie mogła dłużej milczeć. W sobotnie popołudnie opublikowała krótki, ale wymowny post na Instagramie.

d1rx3gs

"#dziekuje z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny #jesteśmywszyscyznia #zostańwdomu" - napisała.

Mamy nadzieję, że Ola wkrótce poczuje się lepiej. Dołączamy się też do apelu Kasi Kowalskiej. Zostańcie w domu.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

ZOBACZ WIDEO: Michelle Morrone w kwaranntannie we Włoszech

d1rx3gs

Podziel się opinią

Share

d1rx3gs

d1rx3gs