Trwa ładowanie...

Kasia Stankiewicz kontra organizator trasy koncertowej. Jest oświadczenie artystki

Kasia Stankiewicz spiera się z organizatorem trasy "4. Koncert Muzyki Filmowej". Nie wystąpi na żadnym z koncertów. Obie strony oskarżają się wzajemnie o niewywiązanie się z umowy i ustaleń finansowych. Wokalistka wystosowała w tej sprawie oświadczenie.

Kasia Stankiewicz kontra organizator trasy koncertowej. Jest oświadczenie artystkiŹródło: East News
d2q8289

Kasia Stankiewicz ostatecznie nie wystąpi na żadnym z koncertów w ramach trasy "4. Koncert Muzyki Filmowej". Wokalistka obwinia o to organizatora wydarzenia, firmę Royal Concert reprezentowaną przez Łukasza Wojtanowskiego. Jej zdaniem strona nie wywiązała się z umowy i ustaleń finansowych. Organizator imprezy twierdzi z kolei, że wina leży po stronie artystki i wytyka jej brak zaangażowania w przygotowanie i promocję koncertów. Dodatkowo firma pokazała potwierdzenie przelewu na kwotę 24 tys. zł za dwa koncerty z góry.

Stankiewicz postanowiła odpowiedzieć na stanowisko Royal Concert. "Jestem profesjonalistką i takiej postawy oczekuję również od moich współpracowników, nie godzę się tym samym na nieprzestrzeganie zawartych umów. Zapewniam was, że do chwili rezygnacji ze współpracy z Royal Concert, pozostawałam w gotowości do udziału w koncertach" - czytamy w jej oświadczeniu.

Firma stwierdziła, że to ona zakończyła współpracę ze Stankiewicz. Tymczasem artystka oświadczyła, że "przedstawiony przez Royal Concert stan faktyczny sprawy, w szczególności w zakresie podejmowanych przez strony działań jest nieścisły i wprowadza w błąd". Oprócz tego Royal Concert miało ujawnić szczegóły umowy, które były poufne.

d2q8289

ZOBACZ TEŻ: Kasia Stankiewicz oschle o Viki Gabor: "Jak będę miała ją skomplementować, to powiem jej to w twarz"

"Pragnę wskazać, iż rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji narusza moje dobre imię i budowany przez lata wizerunek artystyczny. Nie tylko za skrajnie nieprofesjonalne, ale także za niezgodne z umową i obowiązującymi przepisami prawa, uznaję ponadto ujawnienie przez pana Łukasza Wojtanowskiego reprezentującego Royal Concert, poufnych szczegółów umowy zawartej pomiędzy stronami" - czytamy dalej.

Piosenkarka dodaje na koniec, że w sprawę zostaną zaangażowani prawnicy. "Z tych względów, jestem zmuszona przekazać informację, że nie mogę pozostać bierna wobec postawy Royal Concert, dlatego też zdecydowałam się na podjęcie stosownych kroków prawnych celem ochrony moich praw i słusznych interesów" - oznajmiła.

Podczas trasy "4. Koncert Muzyki Filmowej" wystąpią Małgorzata Walewska, Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Krzysztof i Piotr Cugowscy, Ryszard Rynkowski i Włodzimierz Pawlik. Koncerty odbędą się m.in. Koszalinie, Katowicach, Olsztynie, Poznaniu i Zielonej Górze.

d2q8289
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q8289