Trwa ładowanie...
ycipk-46skml

Kasia Tusk jest w ciąży? Mama dba o jej dietę

31-letnia Tusk jest w ciąży. Musi zatem zdrowo się odżywiać. O jakość produktów spożywczych dba jej mama. Sama kupuje i przynosi do domu owoce i warzywa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk
Kasia Tusk (Instagram.com)
ycipk-46skml

Kasia Tusk jest żoną Stanisława Cudnego. Jednak trudno powiedzieć, kiedy doszło od ślubu. Blogerka broni swojej prywatności. O ciąży media dowiedziały się ze zdjęć paparazzi, na których widać zaokrąglony brzuszek. Dodatkowo na swoim blogu polecała herbatę dla ciężarnych kobiet.

Teraz "Super Express" donosi, że Małgorzata Tusk kupuje córce zdrowe jedzenie na bazarku. A Kasia lubi przygotowywane przez mamę potrawy.

ycipk-46skml

Na swoim blogu napisała ostatnio:

"[…] domowe jedzenie to coś, co doceniam ostatnio w szczególny sposób. Tym bardziej cieszę się więc na ten weekend – moi rodzice, którzy w tym momencie są w Nowym Jorku na szczycie ONZ, w końcu spędzą z nami weekend. A to oznacza, że można już szykować brzuchy na najlepszego pieczonego indyka na świecie i zapasy jedzenia na cały tydzień."

Kasia lubi zdrowe, ekologiczne produkty. Często namawia do robienia świadomych zakupów i odzwyczajania się od jednorazowych, plastikowych przedmiotów. Ostatnio pisała też o tym, że ma dość obiadów na wynos i publikowała zdjęcia domowego jedzenia.

ycipk-46skml

Zobacz także: Borys zachęca: "Ekologia jest trendy. Moje dziecko segreguje śmieci i czyta opakowania"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-46skml

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-46skml

ycipk-46skml
ycipk-46skml