Trwa ładowanie...
d2vq827

Kasia Tusk o Oldze Tokarczuk: "Ludzie daliby się pokroić, by wysłać prywatną wiadomośc do noblistki"

Kasia Tusk od dawna jest aktywna w mediach społecznościowych. Zauważyła, że Olga Tokarczuk kilka dni temu założyła konto na Instagramie. Zdziwiła się, że nie zdobyła jeszcze więcej obserwujących od niej. Jest zła na Polaków, że nie chcą jej śledzić w social mediach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk poczuła obowiązek wypromowania Olgi Tokarczuk na Instagramie
Kasia Tusk poczuła obowiązek wypromowania Olgi Tokarczuk na Instagramie (East News)
d2vq827

Kasia Tusk na Instagramie ma dość spore grono odbiorców - obserwuje ją 345 tys. osób. Córka byłego premiera prowadzi też lifestyle'owego bloga "MakeLifeEasier". Często udostępnia linki do niego poprzez m.in. Instagrama. Zauważyła, że na tym portalu od niedawna aktywne jest konto Olgi Tokarczuk, polskiej noblistki. Była zniesmaczona faktem, że nie zdobyła tam jeszcze wielu obserwujących.

Olga Tokarczuk ma konto na Instagramie od tygodnia. Obserwuje już ją kilkanaście tys. osób. Dla Kasi Tusk to jest zdecydowanie za mało.

- Moim skromnym zdaniem taka osoba powinna mieć co najmniej 100 tys. obserwujących po jednym dniu, a nie 13 tys. po ponad tygodniu. Nie sądzę, by dla pani Olgi to był jakikolwiek problem, ale mi jest szkoda, że my nie korzystamy z takiej szansy - powiedziała w filmiku wrzuconym na InstaStories.

d2vq827

ZOBACZ TEŻ: Jednak będzie transmisja z gali wręczenia Nobla Oldze Tokarczuk. Tadeusz Cymański broni TVP

Dodajmy, że publikowała go ok. godz. 15:00. W ciągu 3 następnym godzin Tokarczuk zdobyła kilka tysięcy nowych obserwujących.

- Kilkadziesiąt lat temu ludzie daliby się pokroić za to, aby móc wysłać prywatną wiadomość do noblistki, albo zobaczyć, co robiła dzisiaj rano, albo być na bieżąco ze wszystkimi wystąpieniami. Kiedyś było to nie do pomyślenia. Teraz to mamy na wyciągnięcie ręki i nie chcemy z tego skorzystać?! - mówiła Kasia Tusk.

d2vq827

Dodała też, iż wierzy, że Tokarczuk będzie miała szersze grono fanów, a nawet większe od tego, które sama ma.

- Ja od zawsze wierzyłam, że internet jest miejscem, w którym można przeczytać też mądre rzeczy. Bardzo jestem ciekawa, ilu z moich obserwujących też tak uważa. Będę gorąco trzymać kciuki za to, by jej profil jak najszybciej mnie przegonił - wyznała.

d2vq827

Podziel się opinią

Share

d2vq827

d2vq827