Trwa ładowanie...
kasia tusk
Basia Żelazko
15-11-2019 09:42

Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcia. To bardzo nietypowe!

Kasia Tusk na swoim popularnym blogu opublikowała małą sesję zdjęciową, której bohaterami byli jej mąż, córeczka i ich psiak.

Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcia. To bardzo nietypowe!Źródło: makelifeeasier
d3ll7zz
d3ll7zz

Kasia Tusk dzięki znanemu nazwisku szybko zdobyła popularność jako blogerka. Jej "specjalizacją" była moda, po pewnym czasie rozszerzyło się to na ogólnie pojęty styl życia. Dzięki wysmakowanym zdjęciom (głównie autorstwa Kasi!) i sympatycznym wpisom zyskała uznanie czytelniczek i - co najważniejsze - marek płacących jej za pojawienie się na blogu czy Instagramie.

Tuskówna nigdy nie wykorzystała tej popularności i nie zamieniła się w pogodynkę czy ściankową celebrytkę. Nie spotykamy jej na branżowych imprezach, a data i szczegóły jej ślubu były tajemnicą. Podobnie było z ciążą. Dlatego jej ostatni post na blogu to prawdziwy rarytas dla każdego, kto lubi ją śledzić.

Blogerka pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową na jesiennej trójmiejskiej plaży. Możemy na niej zobaczyć córeczkę Kasi (ale przytuloną szczelnie do mamy) i Staszka, męża blogerski i tatę ich dziecka.

d3ll7zz

Cały wpis jest poświęcony książce o tworzeniu wspomnień. Tuskówna pisze:

- Instagram wypełniony jest po brzegi obrazami, które mają zapewnić innych o tym, że nasze życie jest idealne. Uginając się pod presją, zaczynamy tworzyć perfekcyjne „pseudo-wspomnienia” czasem zapominając o tym, aby daną chwilę po prostu przeżyć i zapamiętać jako coś wyjątkowego.

Jest to o tyle zabawne, że jej blog i Instagram to same wystylizowane do granic możliwości zdjęcia. I pewnie dlatego fanki ją kochają, za te idylliczne obrazki idealnego życia.

makelifeeasier
Źródło: makelifeeasier
makelifeeasier
Źródło: makelifeeasier
d3ll7zz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ll7zz