Trwa ładowanie...
d2ag75a

Kasia Tusk pozuje z wózkiem na blogu

Mimo swojej ogromnej popularności blogerka nie zarabiała na ciąży. Tusk konsekwentnie chroni swojej prywatności i dopiero najnowszy wpis z dziecięcym wózkiem można uznać za oficjalne potwierdzenie: córka Donalda Tuska została mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dopiero kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że Katarzyna od dawna jest mężatką
Dopiero kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że Katarzyna od dawna jest mężatką (East News)
d2ag75a

Na początku lutego opublikowała wpis na Instagramie ciesząc się, że po kilkunastu dniach nareszcie wyszła z domu. To dało do myślenia jej fanom, którzy czekali na dobre wieści. Po dwóch dniach Pudelek opublikował zdjęcia Kasi i jej męża Staszka idących z niemowlęciem do domu rodziców.

Teraz Kasia opublikowała na swoim popularnym blogu zdjęcia ze wspólnego spaceru. Niestety nie ma co liczyć na zdjęcie maleństwa. Leżało głęboko w czarnym markowym wózku, a blogerka nie zdecydowała się pokazać swojej pociechy.

- Mróz nie zdążył nawet uszczypnąć nas w nos, bo tak szybko schowaliśmy się do samochodu, ale w ciągu tych kilku chwil udało nam się zrobić chyba z milion zdjęć. Kilka z nich – tych mniej osobistych – widzicie dziś w formie "Look of the Day". Resztę chowamy do rodzinnego albumu - czytamy na Make Life Easier.

d2ag75a

Oczywiście od razyu grono jej fanek zaczęło wysyłać gratulacje i ciepłe słowa.

Myślicie, że Kasia chociaż zdradzi imię dziecka?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d2ag75a

d2ag75a
d2ag75a