Trwa ładowanie...
d1b0rpa
News

Kasia Tusk rozpalona włoskim słońcem

Kasia Tusk wypoczywa z rodziną za granicą. Zaskoczyła swoich fanów publikacją śmiałego zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk odpoczywa we Włoszech.
Kasia Tusk odpoczywa we Włoszech. (ONS.pl)
d1b0rpa

Kasia Tusk przywitała nowy rok we włoskich Dolomitach. Zimowy wyjazd w tym kierunku stał się rodzinną tradycją Tusków, o czym niedawno pisał były premier Donald Tusk w swojej książce.

Dla blogerki to wyjątkowe wakacje. Po raz pierwszy w śnieżnym odpoczynku towarzyszy jej niespełna roczna córka. Kasia Tusk chętnie dzieli się ze swoimi fanami rodzinnymi zdjęciami, chroniąc wizerunek dziecka.

Zobacz: Kasia Tusk w TVN-ie: "Make life easier" jest wszędzie

Jak przystało na wpływową osobę w mediach społecznościowych, Kasia Tusk uważnie dobiera kadr na każdym swoim zdjęciu. W końcu nie bez powodu zyskała miano jednej z najbardziej stylowych i stonowanych influencerek.

d1b0rpa

Tym bardziej zaskakuje widok jej ostatniego zdjęcia na Instagramie. Córka Donalda Tuska prezentuje na nim wyłącznie swój dekolt, wyłaniający się zza zamka odpinanego swetra. Blogerka opatrzyła fotografię podpisem "sole italiano", co oznacza "włoskie słońce".

Widocznie wakacyjny klimat mocno udzielił się Kasi Tusk, skoro pozwoliła sobie na tak odważne zdjęcie. Zazdrościmy bajecznej pogody i życzymy miłego wypoczynku!

d1b0rpa

Podziel się opinią

Share
d1b0rpa
d1b0rpa