Trwa ładowanie...

Kasia Tusk wspiera na Instagramie swojego ojca. Wtóruje jej Iga Lis

Przyjazd Donalda Tuska do Warszawy wzbudził wiele emocji i przyciągnął tłumy zarówno jego zwolenników, jak i przeciwników. Wielu powitało go nie tylko na dworcu, ale towarzyszyło w drodze do prokuratury, gdzie składał zeznania jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Wśród witających była także Kasia Tusk, a swoje poparcie dla ojca wyraziła także na Instagramie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kasia Tusk wspiera na Instagramie swojego ojca. Wtóruje jej Iga LisŹródło: AKPA
d3s2nbz

Obecność córki byłego premiera w tym dniu nie powinna nikogo zdziwić. Ona sama jednak tuż przed jego przyjazdem napisała na Instagramie, że jej powitanie będzie dla taty niespodzianką, bo nic o tym nie wie. Po powitaniu natomiast zamieściła wymowny post, którym wyraziła swoje poparcie dla niego. - Tak dużo pozytywnej energii, że serce rośnie 🇪🇺❤️ #powitanienadworcu #wiosnaidzie (zachowano oryginalną pisownię). Pod wpisem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, w których internauci wyrazili swoje uznanie.

- Twój tata jest jak powiew normalności w tym coraz dziwniejszym kraju - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

- Bardzo kibicuję twojemu Tacie - dodał inny.

d3s2nbz

Wśród nich swoje wsparcie okazała także Iga Lis. (igalis👏🏻❤️🇵🇱🇪🇺 ) Choć jej komentarz składał się tylko z emotikonek, nietrudno się domyślić, że i ona darzy ich rodzinę sympatią i popiera Donalda Tuska jako przewodniczącego Rady Europejskiej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3s2nbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s2nbz
d3s2nbz