Trwa ładowanie...
d1r0rkg

Ma znanego męża. Mało kto o tym wiedział

Katarzyna Bosacka zrobiła fanom niespodziankę. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie sprzed 23 lat, gdy przysięgała miłość i wierność swojemu mężowi. Przy okazji wiele osób dowiedziało się, kim jest wybranek dziennikarki.
Share
Katarzyna Bosacka od 23 lat jest żoną Marcina Bosackiego
Katarzyna Bosacka od 23 lat jest żoną Marcina BosackiegoŹródło: ONS.pl
d1r0rkg

Katarzyna Bosacka kojarzona jest głównie z programami "Wiem, co jem" oraz "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Pogromczyni mitów i konsumpcyjnych "oszustw" pokazywała, jak świadomie robić zakupy i odżywiać się z głową. I choć widzowie pokochali jej telewizyjne wcielenie, mało kto wiedział, jak wygląda życie prywatne dziennikarki. Wszystko dlatego, że prezenterka unika spacerów po czerwonym dywanie, pozowania na okładkach kolorowych pism i nie umawia się z paparazzi na "spontaniczne" sesje zdjęciowe. Na próżno szukać też miłosnych skandali z jej udziałem.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Bosacka: "Nie jestem dietetykiem, więc sprawdzam wszystko"

Bosacka od 23 lat jest wierna jednemu mężczyźnie. Mało kto kojarzy, że jej mężem jest Marcin Bosacki - dziennikarz, dyplomata, publicysta i były ambasador RP w Kanadzie. Para doczekała się pokaźnej gromadki dzieci: Jana, Marii, Zofii i Franciszka.

d1r0rkg

Prezenterka niechętnie pokazuje się z mężem publicznie. Stara się nie mieszać życia zawodowego z prywatnym i robi, co może, by jej rodzina trzymała się z dala od show-biznesu. Z okazji rocznicy ślubu Bosacka zrobiła jednak wyjątek.

"23 lata temu, a jakby było wczoraj. To akurat zdjęcie ze ślubu cywilnego, bo jesteśmy małżeństwem przedkonkordatowym. Dwa dni później wzięliśmy ślub kościelny. Śmiesznie było. Dwa śluby!" - napisała na Instagramie i pokazała zdjęcie z małżonkiem sprzed ponad dwóch dekad.

Co ciekawe, rok temu to jej mąż pochwalił się rocznicową fotką - tym razem kadrem ze ślubu kościelnego. Prawda, że prezenterka niewiele zmieniła się przez te lata?

d1r0rkg

Podziel się opinią

Share
d1r0rkg
d1r0rkg