Trwa ładowanie...
d4g24yq

Katarzyna Bosacka z mężem. Zaliczyli telewizyjny debiut

Dziennikarka pojawiła się w jednym z odcinków śniadaniowego programu TVN wraz ze swoim mężem. Pod ich adresem padło wiele ciepłych słów.
Share
Katarzyna Bosacka z mężem w "śniadaniówce"
Katarzyna Bosacka z mężem w "śniadaniówce"Źródło: East News, Fot: East News
d4g24yq

Katarzyna Bosacka szerszej publiczności znana jest z programu "Wiem co jem", gdzie edukuje Polaków i pokazuje, jak być świadomym konsumentem.

ZOBACZ TAKŻE: Bosacka zapowiada nowy program: "Chciałabym zmobilizować siebie i innych do odchudzania"

Tym razem gwiazda TVN została zaproszona do "Dzień Dobry TVN" z zupełnie innego powodu. Opowiedziała o małżeństwie z Marcinem Bosackim. Nie wszyscy wiedzieli, że dziennikarka związana jest z dziennikarzem i byłym ambasadorem RP w Kanadzie. Od wielu lat są w szczęśliwym związku i mają czwórkę dzieci.

d4g24yq

"Dziś w Dzień Dobry TVN z mężem Marcinem tym samym od 22 lat!" - napisała na Instagramie. Mąż natomiast na Twitterze dodał: "Choć każde z nas było w telewizji setki razy, to pierwszy raz byliśmy dziś z Kasią razem". Bosaccy unikają rozgłosu i uciekają od medialnego zgiełku. Życie prywatne zostawiają dla siebie.

"Nie miałem pojęcia, że są państwo małżeństwem", "Cudnie się was oglądało" - komentują fani, którzy widzieli wywiad. Bosaccy zdradzili widzom TVN, że w każdą rocznicę ślubu poświęcają dzień sobie i wybierają się na wspólną kolację.

Trzeba przyznać, że wypadli świetnie.

d4g24yq

Podziel się opinią

Share
d4g24yq
d4g24yq