ycipk-4bkdgf

Katarzyna Bosacka radzi jak być zmysłową

W najnowszym numerze “Super Expressu” Katarzyna Bosacka uczy zmysłowości. Dzięki niej dowiecie się, jak wybrać seksowną bieliznę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka radzi jak być zmysłową
Katarzyna Bosacka radzi jak być zmysłową (East News)
ycipk-4bkdgf

Katarzyna Bosacka radzi jak być zmysłową

Katarzyna Bosacka, dziennikarka oraz autorka książek o zdrowym stylu życia, tym razem wzięła na warsztat dobór odpowiedniej bielizny. Szczególnie tej kupowanej w sex-shopie.

- Bielizna z sex-shopu, erotyczna? Czemu nie, jeśli ładna, nie wulgarna, zrobiona z dobrego, przyjaznego dla ciała materiału. Przecież nie jest istotne, gdzie się bieliznę kupuję, ale jak w niej kobieta czuje, jak w niej wygląda. Przy czym odrobina zmysłowości, frywolności nie zaszkodzi. Ale dla mnie ma znaczenie, z czego została wykonana - mówi Bosacka.

ycipk-4bkdgf

Do niedawna robienie zakupów w sex-shopów było tematem tabu, a ich oferty też pozostawiały wiele do życzenia. Z kolei dziś tego typu miejsca mogą zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Według Bosackiej coraz więcej kobiet kupuję bieliznę w takich sklepach. Dziennikarka uważa, że powodzeniem cieszy się tzw. bodystocking - idealnie przylegająca do ciała, wykonane z materiałów przypominających pończochy.

Bosacka też wie, jaki kolor bielizny najbardziej wpływa na wyobraźnię mężczyzn. Ta, która najbardziej podnieca płeć męską, ma barwę krwistej czerwieni. Pracowniczki w sklepach z damską bielizną zaobserwowały, że mężczyźni poszukującej majteczek lub biustonoszy na prezent dla swojej partnerki, swe kroki od razu kierują w stronę czerwonych. Również biel ma właściwości erotyczne, gdyż kojarzona jest z niewinnością. Z kolei najmniej pociągającym kolorem jest żółty i zielony.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bkdgf

ycipk-4bkdgf
ycipk-4bkdgf