Trwa ładowanie...

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz urodziła. "Trochę wcześniej niż się spodziewałam"

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Szczęśliwa mama zamieściła tam zdjęcie z małą Józią i zdradziła, co robiła tuż przed wyjazdem do szpitala.

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz urodziła. "Trochę wcześniej niż się spodziewałam"Źródło: ONS.pl
d38pdzc
d38pdzc

"Jóźka! Jesteś! Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam..." – napisała prezenterka na Instagramie. Mama 3-letniego Henia żartowała, że dopiero przed drugim porodem dowiedziała się, co to skurcze, które zaczęły się wczoraj o piątej rano. "Wywalczyłam u męża możliwość umycia włosów, a potem już tylko - nie za szybki - rajd do szpitala" – dodała.

"Czuję się wdzięczna, spokojna i szczęśliwa" – napisała pod zdjęciem z Józią, która przypomina jej starszego synka. "Może dlatego mówię do niej Heniek?".

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która dała się poznać jako sympatyczna prowadząca programu "Pytanie na śniadanie". Kilka miesięcy temu ogłosiła, że znowu jest w ciąży. Radosną wieścią podzieliła się ze światem 14 lutego, życząc wszystkim nieskrępowanej miłości.

Pierwsze dziecko Burzyńskiej-Sychowicz i jej męża Łukasza przyszło na świat w 2016 roku. Dumna mama chętnie chwali się zdjęciami słodkiego Henia, który w zeszłym miesiącu obchodził trzecie urodziny.

d38pdzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38pdzc