Trwa ładowanie...
d1wlnn7

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zdjęciu sprzed lat. "Własne dzieci nas nie poznały"

15 lat temu Katarzyna Cichopek rozkochała w sobie tancerza Marcina Hakiela. Rodzącemu się uczuciu przyglądała się cała Polska. Pamiętacie, jak wtedy wyglądali?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami" (AKPA)
d1wlnn7

Katarzyna Cichopek największą popularność zdobyła dzięki występom w serialu "M jak miłość". Kolejnych fanów zyskała wraz ze zwycięstwem w 2. edycji "Tańca z Gwiazdami". Choć sława zyskana w telewizyjnym show przełożyła się na liczbę zawodowych propozycji, aktorka twierdzi, że największą nagrodą był dla niej... taneczny partner - Marcin Hakiel.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Cichopek o macierzyństwie: "Mam wielkie szczęście"

To właśnie na planie show poznała swojego przyszłego męża. Po kilku latach znajomości para wzięła ślub w Zakopanem, a dziś są dumnymi rodzicami dwojga pociech.

d1wlnn7

Choć trudno w to uwierzyć, Hakielowie są małżeństwem już od 11 lat. Z tej okazji na profilach pary na Instagramie pojawiają się zdjęcia z początków ich znajomości.

"Własne dzieci nas nie poznały" - napisał rozbawiony Marcin pod jedną z fotek z planu "Tańca z Gwiazdami" z 2005 r.

I rzeczywiście. O ile Cichopek prawie się nie zmieniła, to Hakiel przeszedł zdecydowaną metamorfozę.

"Grunt to mieć stajla" - odpisała Cichopek.

d1wlnn7

Internauci od razu zasypali małżonków swoimi wspomnieniami z ich występów. Wielu z nich podkreślało też, że tak idealnie dobranej pary w show-biznesie to ze świecą szukać.

"Piękni i młodzi", "Ależ wy jesteście do siebie podobni, niesamowite", "Pamiętam, że jako dziewczynka bardzo wam z babcią kibicowałam" - czytamy w komentarzach.

d1wlnn7

Podziel się opinią

Share

d1wlnn7

d1wlnn7