Trwa ładowanie...
d4ilicb

Katarzyna Dowbor musi pożegnać się z córką. Nastolatka realizuje swoje marzenia

W życiu Katarzyny Dowbor sporo jest zmartwień. Teraz doszło kolejne. Jej ukochana córka wyjeżdża z kraju na studia. Dziennikarka ma powody do obaw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dowbor martwi się, że córka zapomni o dobrych nawykach.
Dowbor martwi się, że córka zapomni o dobrych nawykach. (East News, Fot: BARTOSZ KRUPA)
d4ilicb

Od kilku lat życie nie szczędzi Katarzynie Dowbor stresu. Dziennikarka sama przyznaje, że jest już zmęczona i powoli zaczyna myśleć o przejściu na emeryturę. Głównym powodem tych rozważań są problemy ze zdrowiem. Od kilku lat Dowbor choruje na nadczynność tarczycy.

Teraz stresu dołożyła jej wchodząca w dorosłość córka. 19-letnia Maria Baczyńska w październiku zacznie studia na renomowanej brytyjskiej uczelni. I choć to wiadome było od kilku miesięcy, dla Katarzyny Dowbor jest to powód do zmartwień.

Kilka tygodni temu córka dziennikarki odebrała świadectwo dojrzałości. Jak podaje "Rewia", to właśnie wtedy zapadła ostateczna decyzja o studiach poza granicami kraju. Z jednej strony Dowbor była niezwykle dumna, z drugiej wiedziała, że ma się o co martwić.

d4ilicb

Nauka na brytyjskich uczelniach sporo kosztuje. Ten problem rozwiązany został szybko, bo studia obiecał sfinansować ojciec nastolatki – Jerzy Baczyński.

Innym, poważniejszym problemem, jest zdrowie dziewczyny. Już w okresie liceum Maria zaczęła mieć z nim problemy. Często mdlała, a lekarze przez długi czas nie wiedzieli co jej jest. Kilka razy wylądowała w szpitalu, ale i to nic nie dało. Dopiero jeden ze specjalistów zlecił sprawdzenie poziomu cukru. Okazało się, że nastolatka ma bardzo niską zawartość cukru we krwi.

Szybkie leczenie pomogło i dziś Maria może funkcjonować bez leków, ale musi dbać o dietę. Pod okiem matki wszystko było tak, jak należy. Dowbor martwi się jednak, że gdy dziewczyna wyjedzie, zapomni o obowiązkach. Dlatego też postanowiła pojechać z córką do Anglii. Chce pomóc nastolatce zaaklimatyzować się w nowym miejscu i rozwiać wszelkie wątpliwości.

d4ilicb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ilicb

Podziel się opinią

Share
d4ilicb
d4ilicb