Trwa ładowanie...
d2yy38v

Katarzyna Dowbor świętuje urodziny córki. Maria skończyła 21 lat

Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Mama świętuje wyjątkowy dzień w mediach społecznościowych i przy okazji pochwaliła się, jak wyrosła jej pociecha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Dowbor świętuje urodziny córki. Maria skończyła 21 lat
Katarzyna Dowbor świętuje urodziny córki. Maria skończyła 21 lat (ONS)
d2yy38v

Katarzyna Dowbor ma powody do dumy. Jej syn dawno już odniósł sukces i podobnie jak ona realizuje się w mediach. Młodsza córka, Maria, jest na początku swojej dorosłej ścieżki i też się realizuje, choć w zupełnie innej dziedzinie. Dowbor od czasu do czasu chwali się zdjęciami córki w mediach społecznościowych. Kiedy była młodsza, nieraz towarzyszyła mamie podczas wielkich wyjść i pozowała u jej boku fotoreporterom. Dziś trzyma się raczej z dala od show-biznesu.

Postanowiła iść inną ścieżką niż mama i starszy brat, nie skusiło jej dziennikarstwo. Maria spełnia swoje marzenia i realizuje się naukowo. Jak na razie nie zapowiada się, by poszła w ślady starszego brata i związała się z mediami. Studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie Durham w Wielkiej Brytanii, co niewątpliwie napawa dumą słynną mamę.

Teraz Katarzyna Dowbor miała kolejny powód, by pochwalić się dorosłą już córką. Maria skończyła 21 lat. Dumna mama pokazała wspólne zdjęcia i dodała pełen emocji komentarz.

"Moja córka Marysia kończy 21 lat! Ale wyrosła! 😃 Kocham Cię!" napisała. Pod wpisem zaroiło się od życzeń od fanów. Nie pozostaje nic innego, jak się do nich dołączyć!

d2yy38v

Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Koronawirus.

d2yy38v

Podziel się opinią

Share

d2yy38v

d2yy38v