Trwa ładowanie...
d1fows1

Katarzyna Figura wspiera Jarosława Bieniuka. Trudny okres u sportowca

Dzieci Jarosława Bieniuka nie mają łatwo. Cała trójka przeżywa zamieszanie medialne wokół ojca. Katarzyna Figura pomaga rodzinie uporać się z problemami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Figura wspiera Jarosława Bieniuka
Katarzyna Figura wspiera Jarosława Bieniuka (East News)
d1fows1

Kilka tygodni temu Jarosław Bieniuk stał się obiektem afery obyczajowej. Kobieta oskarżyła sportowca o brutalny gwałt. To trudny czas dla dzieci gwiazdora, które mocno przeżywają zamieszanie wokół ich rodziny.

Przyjaciele i rodzina nie wierzą w winę Jarosława Bieniuka. Sam sportowiec wydał oświadczenie, w którym wyznał, że nie ma nic wspólnego z gwałtem. Gwiazdora wsparli już m.in. Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek czy Blanka Lipińska. Teraz Bieniuk może też liczyć na wsparcie Katarzyny Figury.

*ZOBACZ: Jarosław Bieniuk współpracuje z policją. "Nie ma oskarżenia o gwałt" *

- Kasia bardzo wspiera Jarka. Daje mu np. mnóstwo rad dotyczących tego, jak rozmawiać z dorastającą córką, która zaczyna się buntować, ma swoje nastoletnie problemy i troski. Oliwia niczym nie różni się od innych nastolatek, a ojcu nie zawsze łatwo znaleźć wspólny język z dorastającą dziewczyną. Natomiast Kasia jest doświadczoną mamą, wychowała troje dzieci i z niejednym problem wychowawczym już sobie poradziła. Jarek jest zawsze bardzo ciekaw jej wszelkich sugestii i przemyśleń. Zwłaszcza, że pamięta, jak bardzo z Anią się lubiły - czytamy w "Rewii".

d1fows1

Przeczytaj:Rzekoma ofiara Jarosława Bieniuka wydała oświadczenie. Mocne słowa

Kasia Figura sama ma troje dzieci: dorosłego syna Aleksandra i dwie nastoletnie córki. Starsza z dziewczynek jest rówieśnicą Oliwii, a młodsza ma tyle lat co Szymon.

Oliwia doskonale zna się z Kaszmir i Koko, bo chodziły do jednej podstawówki. Kiedy Katarzyna Figura przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni, to Anna Przybylska pomogła jej odnaleźć się w nowym miejscu. Teraz to aktorka wspiera rodzinę Jarosława Bieniuka.

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1