Trwa ładowanie...

Katarzyna Figura wspiera Jarosława Bieniuka. Trudny okres u sportowca

Dzieci Jarosława Bieniuka nie mają łatwo. Cała trójka przeżywa zamieszanie medialne wokół ojca. Katarzyna Figura pomaga rodzinie uporać się z problemami.

Share
Katarzyna Figura wspiera Jarosława Bieniuka. Trudny okres u sportowca
Źródło: East News
d2zsbh5

Kilka tygodni temu Jarosław Bieniuk stał się obiektem afery obyczajowej. Kobieta oskarżyła sportowca o brutalny gwałt. To trudny czas dla dzieci gwiazdora, które mocno przeżywają zamieszanie wokół ich rodziny.

Przyjaciele i rodzina nie wierzą w winę Jarosława Bieniuka. Sam sportowiec wydał oświadczenie, w którym wyznał, że nie ma nic wspólnego z gwałtem. Gwiazdora wsparli już m.in. Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek czy Blanka Lipińska. Teraz Bieniuk może też liczyć na wsparcie Katarzyny Figury.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk współpracuje z policją. "Nie ma oskarżenia o gwałt"

- Kasia bardzo wspiera Jarka. Daje mu np. mnóstwo rad dotyczących tego, jak rozmawiać z dorastającą córką, która zaczyna się buntować, ma swoje nastoletnie problemy i troski. Oliwia niczym nie różni się od innych nastolatek, a ojcu nie zawsze łatwo znaleźć wspólny język z dorastającą dziewczyną. Natomiast Kasia jest doświadczoną mamą, wychowała troje dzieci i z niejednym problem wychowawczym już sobie poradziła. Jarek jest zawsze bardzo ciekaw jej wszelkich sugestii i przemyśleń. Zwłaszcza, że pamięta, jak bardzo z Anią się lubiły - czytamy w "Rewii".

d2zsbh5

Kasia Figura sama ma troje dzieci: dorosłego syna Aleksandra i dwie nastoletnie córki. Starsza z dziewczynek jest rówieśnicą Oliwii, a młodsza ma tyle lat co Szymon.

Oliwia doskonale zna się z Kaszmir i Koko, bo chodziły do jednej podstawówki. Kiedy Katarzyna Figura przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni, to Anna Przybylska pomogła jej odnaleźć się w nowym miejscu. Teraz to aktorka wspiera rodzinę Jarosława Bieniuka.

d2zsbh5

Podziel się opinią

Share
d2zsbh5
d2zsbh5