ycipk-375s4m

Katarzyna Glinka planuje ślub. "Chcą go wziąć za granicą"

Katarzyna Glinka znalazła szczęście u boku ukochanego. Teraz, jak donosi kolorowa prasa, para postanowiła zalegalizować związek. Zakochani snują ślubne plany. Znamy szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Glinka jest szczęśliwie zakochana
Katarzyna Glinka jest szczęśliwie zakochana (ONS.pl)
ycipk-375s4m

Odkąd Katarzyna Glinka rozwiodła się w 2015 r. Przemysławem Gołdonem, z którym ma 6-letniego syna, niewiele było wiadomo o jej życiu prywatnym. Dopiero stosunkowo niedawno okazało się, że ułożyła sobie życie na nowo. Gwiazda zaczęła biegać i startować w maratonach. Z czasem wzięła udział w Runmageddonie i... zakochała się.

ZOBACZ TEŻ: Glinka: "Mam taką naturę, że jak za długo posiedzę, to mi głupoty przychodzą do głowy"

ycipk-375s4m

Zobacz także: Katarzyna Glinka zakochana. Nowy ukochany jest prezesem

Nowy wybranek aktorki, Jarosław Bieniecki, to prezes firmy, która organizuje ekstremalne biegi. Szybko połączyła ich pasja do sportu. Ukochany aktorki potrafił ją też zaskoczyć. Ich zaręczyny były wyjątkowo romantyczne. Podobno biznesmen wszedł na scenę Teatru Kwadrat z ogromnym bukietem róż i poprosił ją o rękę. Jeśli wierzyć świadkom, aktorka nie wahała się ani chwili. Planowanie ślubu było kwestią czasu.

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała pierwsze zdjęcie z narzeczonym. Ślub tuż tuż

Jak podaje teraz tygodnik "Na żywo", przyjaciele pary relacjonują, że zakochani planują zalegalizować swój związek. Tygodnikowi zaś udało się zdobyć nieco więcej szczegółów. Narzeczeni podobno zdecydowali, że wezmą ślub za granicą. W ten sposób chcą uniknąć zainteresowania mediów. Chcą, by w tym wyjątkowym momencie towarzyszyły im tylko ich dzieci. Jak donosi "Na żywo", przyjęcie dla rodziny i przyjaciół zorganizują później w Polsce.

ycipk-375s4m

Pozostaje życzyć szczęścia na nowej drodze życia!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-375s4m

ycipk-375s4m
ycipk-375s4m