Trwa ładowanie...
d283czy

Katarzyna Glinka planuje ślub? Pokazała się w białej sukni

Katarzyna Glinka wkrótce zostanie mamą. Aktorka myśli również o ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka spodziewa się dziecka.
Aktorka spodziewa się dziecka. (ONS.pl)
d283czy

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" już raz myślała, że wszystko w jej życiu jest poukładane. Była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma 8-letniego syna Filipa. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu.

Aktorka walczyła o uratowanie związku. Namówiła partnera na terapię małżeńską. Jednak nie uniknęli rozwodu. Rozstali się w przyjaźni.

Zobacz: Glinka: "Mam taką naturę, że jak za długo posiedzę, to mi głupoty przychodzą do głowy"

Dziś Katarzyna Glinka jest na dobrej drodze do osiągnięcia pełni szczęścia. Na początku roku przyznała, że jest w ciąży. Ojcem drugiego dziecka jest jej narzeczony, biznesmen i sportowiec Jarosław Bieniecki. Są razem od sierpnia 2018 r.

d283czy

43-letnia aktorka ostatnio zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Opublikowała zdjęcie w długiej, białej sukni projektu Violi Piekut. Projekt przypominał kreację ślubną.

- Nie jest łatwo ubrać kobietę w ciąży. Wiecie, że najwygodniej jest w dresach lub legginsach - tu odstaje tam uwiera , generalnie zawsze jest coś do zatuszowania - napisała.

Niemniej przyszła mama w eleganckiej kreacji wyglądała bosko. Na pytanie internautki, czy jest to suknia ślubna, Katarzyna Glinka odpowiedziała wymijająco: "kiedyś na pewno".

Myślicie, że przed narodzinami dziecka dojdzie do ślubu?

d283czy

Podziel się opinią

Share

d283czy

d283czy