Trwa ładowanie...
d13unxn

Katarzyna Glinka świętuje rocznicę związku. Opublikowała romantyczny i emocjonalny wpis

Katarzyna Glinka od roku jest w związku z Jarosławem Bienieckim. Z okazji rocznicy aktorka pokusiła się o bardzo emocjonalny i romantyczny wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Glinka z narzeczonym Jarosławem Bienieckim
Kasia Glinka z narzeczonym Jarosławem Bienieckim (ONS.pl)
d13unxn

Katarzyna Glinka spotyka się z Jarosławem Bienieckim od sierpnia 2018 roku. Miłość między nimi kwitnie praktycznie od samego początku. Starają się fanom pokazać, że z każdym dniem coraz bardziej się kochają. Ich bliscy twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kilka miesięcy temu zaręczyli się.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Glinka w białej stylizacji strofuje paparazzi

Z okazji rocznicy związku aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z organizatorem biegów z cyklu Runmageddon. - Rok temu poznałam tego człowieka i świat zawirował. Dosłownie i w przenośni… Nie sądziłam, że przytrafi mi się taka piękna przygoda. Ludzie po przejściach z bagażem nieraz muszą sporo udźwignąć, jednak kiedy patrzę w te oczy, to wiem, że warto. W życiu bywa różnie i nie wiem, jaka przyszłość nas czeka, ale liczę na to, że będę mogła za dwadzieścia lat dalej móc tak na niego patrzeć - napisała Glinka w treści romantycznego posta.

d13unxn

Wpis skomentował jej narzeczony, któremu mocno udzielił się miłosny nastrój. - Równo rok, Kochanie - tak wiele i tak mało... Tak wiele, bo tyle przeżyliśmy, zobaczyliśmy i doświadczyliśmy razem, a tak mało, bo ciągle mi mało Ciebie i chcę więcej - czytamy.

Fani starali zrozumieć Glinkę jako "osobę po przejściach" oraz życzyli zakochanym dużo szczęścia i miłości. - Wiem, o czym pani mówi. Dokładnie to samo spotkało mnie klika lat temu... Po przejściach, ale z jaką nagrodą później... Dla takiego człowieka, o którym myśli się w ten sposób, warto... - skomentowała jedna z internautek.

d13unxn

Podziel się opinią

Share

d13unxn

d13unxn