Trwa ładowanie...
d3a3srx

Katarzyna Niezgoda zamieściła zdjęcie z Azji. Miłość kwitnie w najlepsze

Panika związana z koronawirusem nie dotyka wszystkich Polaków. Niektórzy bez żadnych skrupułów podróżują po Azji. Do tej kategorii nieustraszonych należą choćby Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Niezgoda ma teraz dobry czas w życiu
Katarzyna Niezgoda ma teraz dobry czas w życiu (Instagram.com)
d3a3srx

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz już od kilku lat publikują na Instagramie wspólne zdjęcia. Najnowsze udowadnia, że ich miłość kwitnie w najlepsze. Obydwoje czule się w siebie wtulają na zdjęciu zrobionym w Singapurze. Fani dają upust emocjom i zwracają uwagę na wygląd celebrytki. Wszyscy zgodnie twierdzą, że miłość dodaje jej skrzydeł. Pod zdjęciem umieściła opis: "Jest pięknie gdy mamy siebie".

Zobacz wideo:

"Super wyglądacie", "Promienieje pani", "Pięknie w blondzie pani Kasiu", "Pani Kasiu pani promienieje. Też chcę być taka szczęśliwa!" - pisali fani na instagramowym profilu celebrytki.

d3a3srx

50-letnia bizneswoman jest najwyraźniej na fali. Wydała książkę, w której zdradza sekrety udanego biznesu. Sporo schudła i zakochała się ze wzajemnością w młodszym mężczyźnie. Jej historia udowadnia, że na prawdziwe metamorfozy nigdy nie jest zbyt późno.

Zobacz też: Niezgoda tłumaczy się z wyretuszowanej okładki

d3a3srx

Podziel się opinią

Share

d3a3srx

d3a3srx