Trwa ładowanie...

Katarzyna Pakosińska poślubiła Gruzina. "Różnice kulturowe dają o sobie znać"

Katarzyna Pakosińska nie ukrywa, że w jej związku bywają momenty trudne. Podkreśla jednak, że czuje się szczęśliwa u boku ukochanego partnera.

Share
Katarzyna Pakosińska poślubiła Gruzina. "Różnice kulturowe dają o sobie znać"Źródło: East News
d34s5ss

Katarzyna Pakosińska od trzech lat jest w związku małżeńskim z Gruzinem. Gwiazda wciąż podziwia męża, że dla niej porzucił życie w ukochanym kraju i na stałe przeniósł się do Polski.

- W Tbilisi miał swój poukładany świat. Pozycję. Szacunek [...]. Bez wahania oddał to dla mnie - mówiła w wywiadach.

Pakosińska nie ukrywa jednak, że czasami różnice kulturowe dają o sobie znać.

ZOBACZ: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

- Kryzysy, które się pojawiają rozwiązujemy a to po włosku, a to po gruzińsku. Głośno w moim przypadku. Albo w trzydniówce pełnej ciszy - na sposób kaukaski. Zawsze wychodzimy z nich mądrzejsi i lepsi - opowiadała aktorka w "Świat i ludzie".

d34s5ss

Dziennikarz Irakli Basilaszwil angażuje się też w życie zawodowe żony. Często towarzyszy jej w trasach, Pakosińska czuje się przy nim bardzo bezpiecznie. Wszak Gruzin pracował m.in. jako ochroniarz prezydenta Gruzji Eduarda Szewardnadze.

Ostatnio Katarzyna Pakosińska pochwaliła się zdjęciem z mężem. Zdradzili, jak spędzają kwarantannę.

Przeczytaj: <a href="https://gwiazdy.wp.pl/katarzyna-pakosinska-szczesliwa-z-mezem-u-boku-wyszlo-na-dobre-6408595676887169a">Katarzyna Pakosińska szczęśliwa z mężem u boku. "Wyszło na dobre"</a>

- Trzymamy się razem, jakoś tak jeszcze pełniej w tej sytuacji... U nas w domu trwający już od dwóch miesięcy remont... Pył, wiszące kable, totalny bałagan, ale na tym własnym wymarzonym kawałku ziemi świeci dla nas słońce. Taki dziś z Pakosi romantyk i wizjoner - napisała.

d34s5ss
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34s5ss
d34s5ss