Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka chce wziąć drugi ślub kościelny. Ma jeden duży problem

Katarzyna Skrzynecka pragnie znów stanąć przed ołtarzem i wziąć ślub kościelny. 10. rocznica ślubu cywilnego wydawała się do tego idealną okazją...

Katarzyna Skrzynecka chce wziąć drugi ślub kościelny. Ma jeden duży problemŹródło: East News, fot: East News
d1qcaio
d1qcaio

Katarzyna Skrzynecka, po rozstaniu ze Zbigniewem Urbańskim, zaczęła spotykać się z mistrzem Polski oraz Europy w fitnessie Marcinem Łopuckim. Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że właśnie od kiedy związała się z kulturystą, jest najszczęśliwsza, a jej dom jest pełen miłości.

Para wzięła ślub cywilny 19 czerwca 2009 r., więc niebawem szykuje się okrągła rocznica tego wydarzenia. Skrzynecka nie ukrywała, ze oprócz ślubu cywilnego marzy o tym, by stanąć ze swoim ukochanym przed ołtarzem. W jednym z wywiadów przyznała, że może zdecyduje się na ślub kościelny właśnie w 10. rocznicę ślubu cywilnego. Niestety, pojawił się pewien problem. Gwiazda nie wyrobiła się z przygotowaniami.

- Do 19 czerwca, czyli do rocznicy ślubu cywilnego, na pewno nie uda się nam wziąć ślubu kościelnego, bo jeszcze nie zaczęliśmy tego organizować. Ale wciąż niewykluczone, że w najbliższym czasie zdecydujemy się na takie specjalne błogosławieństwo - wyznała Skrzynecka w rozmowie z "Faktem"

Na chwilę obecną gwiazda nie wie nawet, w jaki sposób będzie świętować okrągłą rocznicę.

- Mamy tylko trzy dni wolnego, więc nie uda nam się niestety wyskoczyć w żadną szaloną podróż. W grę wchodzi ewentualnie jakaś spontaniczna niespodzianka, ale nawet na razie o tym nie myślimy... - dodała aktorka w rozmowie z tabloidem.

Chcielibyście po raz kolejny zobaczyć Skrzynecką w sukni ślubnej?

d1qcaio
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qcaio