Trwa ładowanie...
dzfkdca

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę. Wdała się w ojca

Aktorka właśnie zakończyła zimowy wypoczynek w towarzystwie męża oraz córki. Pochwaliła się osiągnięciami swojej pociechy na stoku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka jest zadowolona z zimowego urlopu.
Katarzyna Skrzynecka jest zadowolona z zimowego urlopu. (ONS.pl)
dzfkdca

Katarzyna Skrzynecka od ponad dekady jest szczęśliwą żoną wielokrotnego mistrza Polski i Europy w fitnessie oraz mistrza świata w kulturystyce, Marcina Łopuckiego. Rok po ślubie na świat przyszła ich córka Alikia Ilia. Para bardzo chroni prywatność i zwykle nie dzielą się codziennością swojej rodziny. Tym razem zrobili wyjątek.

Przez ponad tydzień aktorka z mężem i córką przebywali na zimowych feriach we włoskich Alpach. Oddawali się śnieżnym szaleństwom, co Katarzyna Skrzynecka chętnie relacjonowała na Instagramie.

Zobacz: Marcin Łopucki: "Nasza córka to typowy samiec"

Okazuje się, że 8-latka jest zapaloną miłośniczką narciarstwa. Od 4 lat rodzina wraca zimą w to samo miejsce urlopowe po to, aby Alikia mogła szkolić się w polskiej szkółce narciarskiej. Postępy są oszałamiające. W tym roku po raz pierwszy jeździła z rodzicami samodzielnie na profesjonalnych trasach.

Ostatniego dnia urlopu Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się szczególnym osiągnięciem córki. Jak określiła, Alikia ma w sobie "gen sportowca" i jest córeczką tatusia. Podobnie jak i jemu, udało jej się uzyskać pierwsze laury. Dziewczynka zdobyła 1. miejsce w narciarskim slalomie młodzików.

dzfkdca

Nic dziwnego, że rodziców rozpiera duma.

dzfkdca

Podziel się opinią

Share

dzfkdca

dzfkdca