Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka walczyła o zdrowie męża. Jaki jest jego stan?

Katarzyna Skrzynecka najadła się ostatnio strachu. Marcin Łopucki nagle źle się poczuł i potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarska.
Share
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka Źródło: 123RF
dn9i1l0

Niedawno Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, poczuł okropny ból brzucha. Aktorka widząc, że nie jest najlepiej, postanowiła założyć maseczkę i lateksowe rękawiczki, a następnie zawiozła ukochanego do prywatnej kliniki na Wilanowie.

- Ogromnie cierpiał. Słaniał się na nogach do granic omdlenia - opisywała w sieci Skrzynecka.

Zgodnie z obowiązującymi normami w szpitalach, gwiazda została wyproszona z poczekalni w klinice. Czekała na zewnątrz w oczekiwaniu na diagnozę. Wszystko obserwowała przez szklane drzwi.

dn9i1l0

ZOBACZ: Pastelowa Katarzyna Skrzynecka spaceruje w zwiewnej sukience

- Obserwowałam, jak pielęgniarka mierzy mu temperaturę. Marcin osunął się z bólu przy kontuarze. Nikt do niego nie podszedł i się nim nie zainteresował.

Okazało się, że klinika nie przyjmie Marcina Łopuckiego, ponieważ nie był zapisany na konsultację. Skrzynecka musiała szukać pomocy gdzie indziej.

dn9i1l0

Przeczytaj: Mąż Katarzyny Skrzyneckiej o swoim stanie zdrowia. Przeszedł operację

W innej klinicie natychmiast zajęto się pacjentem. Zrobiono mu USG i podpięto pod kroplówkę. Stan Łopuckiego wymagał interwencji chirurgicznej.

Jak się dzisiaj czuje?

- Marcin czuje się dobrze i dochodzi do siebie w klinice. Rozmawiamy przez komunikator wideo, ponieważ nadal nie wolno nam go odwiedzać. Dziękujemy za troskę.

dn9i1l0

Podziel się opinią

Share
dn9i1l0
dn9i1l0