Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka walczyła o zdrowie męża. Jaki jest jego stan?

Katarzyna Skrzynecka najadła się ostatnio strachu. Marcin Łopucki nagle źle się poczuł i potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarska.

Katarzyna Skrzynecka walczyła o zdrowie męża. Jaki jest jego stan?Źródło: 123RF
d2saqno
d2saqno

Niedawno Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, poczuł okropny ból brzucha. Aktorka widząc, że nie jest najlepiej, postanowiła założyć maseczkę i lateksowe rękawiczki, a następnie zawiozła ukochanego do prywatnej kliniki na Wilanowie.

- Ogromnie cierpiał. Słaniał się na nogach do granic omdlenia - opisywała w sieci Skrzynecka.

Zgodnie z obowiązującymi normami w szpitalach, gwiazda została wyproszona z poczekalni w klinice. Czekała na zewnątrz w oczekiwaniu na diagnozę. Wszystko obserwowała przez szklane drzwi.

ZOBACZ: Pastelowa Katarzyna Skrzynecka spaceruje w zwiewnej sukience

- Obserwowałam, jak pielęgniarka mierzy mu temperaturę. Marcin osunął się z bólu przy kontuarze. Nikt do niego nie podszedł i się nim nie zainteresował.

d2saqno

Okazało się, że klinika nie przyjmie Marcina Łopuckiego, ponieważ nie był zapisany na konsultację. Skrzynecka musiała szukać pomocy gdzie indziej.

W innej klinicie natychmiast zajęto się pacjentem. Zrobiono mu USG i podpięto pod kroplówkę. Stan Łopuckiego wymagał interwencji chirurgicznej.

Jak się dzisiaj czuje?

- Marcin czuje się dobrze i dochodzi do siebie w klinice. Rozmawiamy przez komunikator wideo, ponieważ nadal nie wolno nam go odwiedzać. Dziękujemy za troskę.

d2saqno
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2saqno