Trwa ładowanie...
d1c70xq

Katarzyna Skrzynecka walczyła o zdrowie męża. Jaki jest jego stan?

Katarzyna Skrzynecka najadła się ostatnio strachu. Marcin Łopucki nagle źle się poczuł i potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka (123RF)
d1c70xq

Niedawno Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, poczuł okropny ból brzucha. Aktorka widząc, że nie jest najlepiej, postanowiła założyć maseczkę i lateksowe rękawiczki, a następnie zawiozła ukochanego do prywatnej kliniki na Wilanowie.

- Ogromnie cierpiał. Słaniał się na nogach do granic omdlenia - opisywała w sieci Skrzynecka.

Zgodnie z obowiązującymi normami w szpitalach, gwiazda została wyproszona z poczekalni w klinice. Czekała na zewnątrz w oczekiwaniu na diagnozę. Wszystko obserwowała przez szklane drzwi.

d1c70xq

ZOBACZ: Pastelowa Katarzyna Skrzynecka spaceruje w zwiewnej sukience

- Obserwowałam, jak pielęgniarka mierzy mu temperaturę. Marcin osunął się z bólu przy kontuarze. Nikt do niego nie podszedł i się nim nie zainteresował.

Okazało się, że klinika nie przyjmie Marcina Łopuckiego, ponieważ nie był zapisany na konsultację. Skrzynecka musiała szukać pomocy gdzie indziej.

d1c70xq

Przeczytaj: Mąż Katarzyny Skrzyneckiej o swoim stanie zdrowia. Przeszedł operację

W innej klinicie natychmiast zajęto się pacjentem. Zrobiono mu USG i podpięto pod kroplówkę. Stan Łopuckiego wymagał interwencji chirurgicznej.

Jak się dzisiaj czuje?

- Marcin czuje się dobrze i dochodzi do siebie w klinice. Rozmawiamy przez komunikator wideo, ponieważ nadal nie wolno nam go odwiedzać. Dziękujemy za troskę.

d1c70xq

Podziel się opinią

Share

d1c70xq

d1c70xq