Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka znów stanie przed ołtarzem?

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki tworzą szczęśliwy związek od niemal dekady. Osiem lat temu pojechali w wymarzoną podróż do Grecji, po czym wzięli ślub w Warszawie. Niestety, para nie mogła powiedzieć sobie sakramentalnego "tak", ponieważ telewizyjna gwiazda wzięła kościelny ślub z pierwszym mężem. Po latach walki udało się unieważnić tamten sakrament i w końcu aktorka może stanąć przed ołtarzem z ukochanym. Kiedy możemy spodziewać się ponownego ślubu?

d2k1dsq
d2k1dsq

- Na razie nie planuję żadnych wyjątkowych wydarzeń w życiu. Najbliższe miesiące wypełnione będą dla mnie pracą w teatrze i przygotowywaniem kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak mi czas na to pozwoli, to wyrwę się z rodziną na krótkie wakacje – powiedziała aktorka w rozmowie z "Na żywo".

- Jesteśmy razem szczęśliwi. Mamy dziecko. Jeden ślub już wzięliśmy. Po prostu cieszymy się każdym dniem bycia rodziną – podsumowuje Marcin Łopucki.

Te wakacje będą dla Katarzyny Skrzyneckiej bardzo intensywne. Miejmy nadzieję, że niebawem znajdzie czas na wymarzony, kościelny ślub.

Katarzyna Skrzynecka Facebook.com
Katarzyna Skrzynecka Źródło: Facebook.com
d2k1dsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k1dsq