Trwa ładowanie...

Kate Beckinsale ma już dorosłą córkę. "W końcu możesz się napić"

Kate Beckinsale złożyła na Instagramie życzenia urodzinowe córce, która skończyła 21 lat. W Stanach Zjednoczonych dopiero w tym wieku można kupować i spożywać alkohol, do czego w swoim wpisie nawiązała znana aktorka.

Kate Beckinsale ma już dorosłą córkę. "W końcu możesz się napić"Źródło: Getty Images
d45gcfs
d45gcfs

Kate Beckinsale dołączyła do życzeń urodzinowych jedno współczesne zdjęcie Lily, dwa z wczesnego dzieciństwa córki i zabawny filmik. Lily Mo Sheen przyszła na świat 31 stycznia 1999 r., co oznacza, że w Kalifornii, gdzie mieszka z mamą, może już legalnie kupować i spożywać napoje wyskokowe. Kate Beckinsale napisała na końcu: "Nie krępuj się i w końcu po raz pierwszy wypij łyk alkoholu".

Lily Mo Sheen to córka Kate Beckinsale i aktora Michaela Sheena. Rodzice dziewczyny byli parą przez 9 lat, ale Beckinsale po raz pierwszy (i jak na razie ostatni) stanęła na ślubnym kobiercu dopiero z następnym partnerem. Niestety Len Wiseman (na zdjęciu poniżej), z którym aktorka pracowała przy filmach "Underworld" i wspólnie wychowywała Lily, nie był tym jedynym. W zeszłym roku doszło do rozwodu.

Beckinsale często zabierała córkę na ścianki, ale nigdy nie pchała jej na siłę do show-biznesu. Nie wiadomo, czy Lily wiążę swoją przyszłość z aktorstwem, ale w dzieciństwie zdobyła już pewne doświadczenie.

Kate Beckinsale z córką Lily Mo Sheen w 2009 r. Getty Images
Kate Beckinsale z córką Lily Mo Sheen w 2009 r. Źródło: Getty Images

W "Underworld: Evolution" i "Wszyscy mają się dobrze" Lily dołączyła do obsady, by zagrać młodszą wersję bohaterki granej przez swoją mamę.

d45gcfs

- Nie chciałam, aby brała udział w przesłuchaniu. Gdyby nie dostała roli, czułaby się strasznie, a musiałaby później przychodzić ze mną na plan - wyjaśnia Beckinsale o filmie "Wszyscy mają się dobrze". - Jednak uparła się i wystąpiła w trzech scenach z Robertem De Niro, które według mnie były szalone jak dla ośmiolatki. Robert nie mógł być milszy. To dla niego wyjątkowo osobista produkcja i chciał, abyśmy wszyscy czuli się jak rodzina.

Oprócz dwóch wspomnianych filmów Lily wystąpiła także w komedii "Klik: I robisz co chcesz", gdzie jej mama grała u boku Adama Sandlera. Od 2009 r. nie widzieliśmy jednak Lily Mo Sheen w żadnej nowej produkcji.

Obejrzyj: Podekscytowana Krystyna Janda świętuje 10-lecie teatru: "Każdy aktor to jest kosmos!"

d45gcfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45gcfs