Trwa ładowanie...
d37bnjt

Kate i William nadali nazwę brytyjskiemu okrętowi badawczemu

Kate i William wzięli udział w ceremonii poświęcenia okrętu badawczego. Nazwę mieli wybrać internauci, którzy wykazali się dosyć specyficznym poczuciem humoru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate i William nadali nazwę brytyjskiemu okrętowi badawczemu
Kate i William nadali nazwę brytyjskiemu okrętowi badawczemu (East News)
d37bnjt

Kate i William uczestniczą w wielu oficjalnych ceremoniach. O ile Meghan Markle oraz książę Harry wykonują teraz swoje dyplomatyczne obowiązki poza granicami kraju, to księżna i książę Cambridge nie musieli udawać się aż do Afryki.

ZOBACZ TEŻ: Charlotte pokazała rogi. Bezcenna reakcja księżnej Kate

Para pojawiła się na ceremonii poświęcenia oraz nadania nazwy polarnemu okrętowi badawczemu, która odbyła się nieopodal Liverpoolu. William i Kate zostali oprowadzeni po statku i spotkali się z zespołem inżynierów, którzy byli zaangażowani w jego budowę. Para królewska porozmawia również z kapitanem oraz członkami załogi. Wtedy ma nastąpić oficjalna demonstracja najnowocześniejszego sprzętu, umożliwiającego przeprowadzenie badań na Antarktydzie.

d37bnjt

Nazwa brytyjskiego okrętu miała zostać wybrana przez opinię publiczną. Jednak twórcy tego pomysłu szybko pożałowali swojej decyzji. Cała odpowiedzialność spoczęła na internautach, którzy postanowili podejść do zadania z dużą dawką humoru. Uruchomiona została sonda internetowa, w której pierwsze miejsce zajęła nazwa "Boaty McBoatface".

Niestety brytyjska Rada ds. Badań Środowiska Naturalnego nie podziela specyficznego poczucia humoru internautów. Okręt nazwano na cześć biologa i popularyzatora wiedzy przyrodniczej, Sir Davida Attenborougha.

   Getty Images
(Getty Images)
   Getty Images
(Getty Images)
   Getty Images
(Getty Images)
d37bnjt

Podziel się opinią

Share
d37bnjt
d37bnjt