Trwa ładowanie...

Kate i William przed ślubem zawarli pakt

Księżna Kate i książę William w 2007 r. złożyli sobie formalną obietnicę, że w przyszłości wezmą ślub.

Share
Kate i William przed ślubem zawarli paktŹródło: ONS.pl
drg0miv

Księżna Kate i książę William pobrali się w 2011 r. Obecnie mają troje dzieci. Ale zanim ich związek został sformalizowany, spotykali się przez kilka lat. Przechodzili w tym czasie kryzysy, rozstawali się i wracali do siebie.

Królewska korespondentka Katie Nicholl w swojej nowej książce "Kate: The Future Queen", ujawniła, że w 2007 r., jeszcze zanim William podarował Kate zaręczynowy pierścionek, para przyrzekła sobie, że w przyszłości weźmie ślub. Po to, by zdjąć z siebie presję. Zrobili to podczas wspólnych wakacji.

"Tam, na rajskiej wyspie, William obiecał Kate, że będzie z nią w długoterminowym związku. Po raz pierwszy poważnie rozmawiali o małżeństwie. Mając przed sobą ocean i pod nocnym niebem, zawarli pakt: w przyszłości się pobiorą" – napisała Nicholl.

drg0miv

Wkrótce potem media doniosły, że Kate była zmęczona czekaniem na oświadczyny (zyskała nawet przydomek Waity Katy, czyli Kasia Czekasia), a Williamowi nie śpieszyło się do ołtarza. To sprawiło, że para zdecydowała się rozstać.

- Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni - mówił po latach w jednym z wywiadów William.

W 2008 r. Kate i William ogłosili, że znów są parą. Książę oświadczył się jednak dopiero dwa lata później. Podarował Kate ten sam pierścionek, który jego matka, Diana, dostała od księcia Karola. Ślub odbył się w 2011 roku. Dziś para ma troje dzieci.

Zobacz także: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

drg0miv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drg0miv
drg0miv