Trwa ładowanie...

Księżna Kate zemściła się na księciu Williamie. Pokazała mu, co stracił

Gdy księżna Kate była jeszcze panną, nie mogła znieść faktu, że książę William z nią zerwał. Postanowiła się odegrać. Jej zemsta okazała się na tyle skuteczna, że przyszły następca tronu właśnie jej postanowił się oświadczyć.

Księżna Kate zemściła się na księciu Williamie. Pokazała mu, co straciłŹródło: Getty Images
d2dha8d
d2dha8d

Księżna Kate sprawia wrażenie niezwykle grzecznej, ułożonej i spokojnej kobiety. Okazuje się jednak, że to jedynie pozory. Gdy sytuacja tego wymaga, potrafi być uszczypliwa i pokazać pazurki. Z łatwością też osiąga to, co sobie założyła. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów była sytuacja, do jakiej doszło kilkanaście lat temu.

Kate i William się rozstali

Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej z pewnością doskonale pamiętają, że zanim Kate i William zostali małżeństwem, przeżyli poważny kryzys. Gdy Middleton była jeszcze panną i mieszkała w Londynie, jej ukochany książę pełnił służbę w wojsku. W związku z tym Will tylko czasami był na miejscu u swojej wybranki.

Kiedy jednak wracał, wybierał imprezy i towarzystwo innych roznegliżowanych pań. W pewnym momencie do mediów trafiły zdjęcia, gdzie książę dotyka półnagą kobietę. Jak można się domyślić, był to cios poniżej pasa. Takie zachowanie nie spodobało się Kate i doprowadziło do rozstania.

Gdy postanowili dać sobie kolejną szansę, doszło do... kolejnego kryzysu. W 2007 r. media doniosły, że Kate była zmęczona czekaniem na oświadczyny (zyskała nawet przydomek Waity Katy, czyli Kasia Czekasia), a Williamowi nie śpieszyło się do ołtarza. To sprawiło, że para znów zdecydowała się rozstać.

- Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni - mówił po latach w jednym z wywiadów William.

d2dha8d

- Nie byłam zachwycona rozstaniem, ale teraz widzę, że mnie wzmocniło. Dowiedziałam się wiele o sobie. Cenię sobie czas, który spędziłam w samotności - dodała Kate.

Kate postanowiła się zemścić

W 2007 r. żadne z nich nie podchodziło jednak do sprawy tak spokojnie. Gdy książę pożegnał się z Middleton, znów wrócił do hulaszczego stylu życia w towarzystwie urodziwych koleżanek. Kate, nie mogąc zaakceptować nowej sytuacji, postanowiła się zemścić. Odegrała się tym samym.

Zamiast płakać w poduszkę i zajadać lodami, ruszyła w miasto. Robiła też wszystko, aby jej imprezowe życie zostało uwiecznione na zdjęciach. Nigdy jednak nie komentowała swojego zachowania na łamach prasy.

- Pojawiała w jak największej ilości miejsc bez Williama, by go ukarać. Mimo że była fotografowana na imprezach, nie zrobiła z siebie głupca, a co najważniejsze, nie rozmawiała z prasą - zdradziła była korespondentka królewska, Jennie Bond.

Jak się okazało, zemsta okazała się na tyle skuteczna, że przyszły następca tronu uświadomił sobie, co stracił i wrócił do Middleton. W 2008 r. Kate i William ogłosili, że znów są parą. Książę oświadczył się jednak dopiero dwa lata później. Podarował Kate ten sam pierścionek, który jego matka, Diana, dostała od księcia Karola. Ślub odbył się w 2011 roku. Dziś para ma troje dzieci.

d2dha8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dha8d