Trwa ładowanie...
d117pic

Kate i William z dziećmi znowu widziani w zwykłym samolocie!

Księżna Kate i książę William wracali od babci, królowej Elżbiety zwyczajnym samolotem, jakim latają inni śmiertelnicy. Co w tym takiego ważnego? Zaledwie parę dni temu wybuchło oburzenie w mediach na księcia Harry'ego i księżną Meghan za ich podróże prywatnym samolotem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William (Getty Images)
d117pic

Gdy okazało się, że Meghan i Harry w jednym miesiącu aż 4 razy lecieli prywatnym odrzutowcem, wybuchł skandal. Po pierwsze dlatego, że jako członkowie rodziny królewskiej są "na garnuszku" podatników w Wielkiej Brytanii, po drugie znana jest ich działalność proekologiczna, a latanie pustymi samolotami ekologiczne nie jest (więcej o tym tutaj), po trzecie w końcu absolutnie wszystko, co zrobi ta para, brane jest pod lupę i krytykowane.

I chociaż Elton John, który jest ich przyjacielem i który gościł ich w swojej willi w Nicei, zapewnił, że sam zapłacił za lot, to wylała się na nich ogromna krytyka. Niestety, ruch jego starszego brata może pogorszyć sytuację.

Kilka dni temu Kate, William i trójka ich dzieci przylecieli do Szkocji, by odwiedzić Elżbietę II w jej posiadłości w Balmoral. Jak podały brytyjskie media, cała rodzina (plus niania, ochroniarze i mama księżnej) przyleciała zwykłym rejsowym samolotem. Siedzieli z przodu i dopiero czarne limuzyny na płycie lotniska sprawiły, że reszta pasażerów zorientowała się, kto jest z nimi na pokładzie.

d117pic

Teraz cała rodzina wróciła ze Szkocji i znowu "zwyczajnym" samolotem. Media w Wielkiej Brytanii mają używanie, a eksperci od royalsów zastanawiają się: czy William i Kate zrobili to specjalnie, czy po prostu latanie rejsowymi połączeniami jest dla nich jak najbardziej normalne?

d117pic

Podziel się opinią

Share
d117pic
d117pic