Trwa ładowanie...
d3a3srx

Kate Middleton może być w kolejnej ciąży. Należy się spodziewać oświadczenia

Kate Middleton i książę William mają spodziewać się kolejnego dziecka. Radosną nowiną mieli się już podzielić z królową Elżbietą II. Bardzo możliwe, że wkrótce będzie oficjalne potwierdzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książe William i Kate Middleton po raz 4. zostaną rodzicami
Książe William i Kate Middleton po raz 4. zostaną rodzicami (PAP)
d3a3srx

Kate Middleton i książę William mają obecnie 3 dzieci - 2 synów i 1 córkę. W drodze ma być kolejne dzieci książęcej pary. Jak podaje serwis Bookmakers, o ciąży Kate ok kilku dni już wie królowa Elżbieta II, która była niezwykle uradowaną tą wiadomością. Ostatnio wypoczywali z nią w zamku Balmoral, więc mogli tam jej wyjawić tajemnicę.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

- Szanse, że Kate i William w najbliższych dniach podzielą się z nami nowiną, są naprawdę wysokie. Z ostatnich zakładów wynika, że możemy się spodziewać dużego oświadczenia niebawem, a to oznacza znaczący wzrost zainteresowania rodziną królewską - stwierdził rzecznik Bookmakers.tv w wypowiedzi dla Express.co.uk.

Zdaniem angielskich mediów oficjalna informacja o czwartym dziecku Kate i WIlliama to kwestia kilku tygodni. Chalrotte, córka książęcej pary, miała niedawno zdradzić, że będzie miała siostrę.

d3a3srx

Podziel się opinią

Share

d3a3srx

d3a3srx