Trwa ładowanie...

Kate Middleton nie szczędzi Williamowi czułych słów. Prywatnie nie jest powściągliwa

Księżna Kate i książę William uchodzą za skrytą parę. Jednak jak w każdym małżeństwie i u nich nie brakuje czułości. Brytyjski magazyn dowiedział się, jak Kate zwraca się do ukochanego, gdy nikt nie słyszy.

Share
Kate Middleton nie szczędzi Williamowi czułych słów. Prywatnie nie jest powściągliwa
Źródło: East News, Fot: East News
dk4mnxk

Brytyjski dwór pełen jest obostrzeń i ograniczeń, a królewska etykieta to zmora mieszkających tam książąt. Jednak zdarzają się momenty, kiedy mogą pozwolić sobie na odrobinę luzu. Jeden z brytyjskich magazynów dowiedział się, jak Kate Middleton zwraca się do Księcia Williama, kiedy są na osobności.

ZOBACZ TAKŻE: Jan Lubomirski-Lanckoroński: wizyta brytyjskiej pary książęcej miała ocieplić relacje polsko-brytyjskie

Choć to Meghan i Harry uchodzą za bardziej czułą parę, to między Kate a Williamem również nie brakuje miłości. Middleton za wszelką cenę od zawsze próbowała utrzymać wizerunek wzorowej, eleganckiej księżnej. Jednocześnie, niejednokrotnie już udowadniała że daje się czasami ponieść emocjom. Niedawno pisaliśmy o tym, że w czasach studenckich założyła nawet stowarzyszenie alkoholowe

Podczas jednej z wystaw Chelsea Flower Show, Kate i William spacerowali i oglądali kwiaty. W pewnym momencie William zapytał ogrodnika, co to za kwiat. Z odpowiedzią pośpieszyła mu żona.

dk4mnxk

- Kochanie, mamy ich pełno - powiedziała.

Jak podaje magazyn "Hello!", William lubi zwracać się do Kate "moja droga". Jeszcze przed ślubem, gdy dzwonił do niej podczas pobytu w akademii wojskowej, mówił do niej "skarbie".

dk4mnxk

Podziel się opinią

Share
dk4mnxk
dk4mnxk