Trwa ładowanie...

Kate Middleton nie szczędzi Williamowi czułych słów. Prywatnie nie jest powściągliwa

Księżna Kate i książę William uchodzą za skrytą parę. Jednak jak w każdym małżeństwie i u nich nie brakuje czułości. Brytyjski magazyn dowiedział się, jak Kate zwraca się do ukochanego, gdy nikt nie słyszy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kate Middleton nie szczędzi Williamowi czułych słów. Prywatnie nie jest powściągliwaŹródło: East News, fot: East News
d4b4h5v
d4b4h5v

Brytyjski dwór pełen jest obostrzeń i ograniczeń, a królewska etykieta to zmora mieszkających tam książąt. Jednak zdarzają się momenty, kiedy mogą pozwolić sobie na odrobinę luzu. Jeden z brytyjskich magazynów dowiedział się, jak Kate Middleton zwraca się do Księcia Williama, kiedy są na osobności.

ZOBACZ TAKŻE: Jan Lubomirski-Lanckoroński: wizyta brytyjskiej pary książęcej miała ocieplić relacje polsko-brytyjskie

Choć to Meghan i Harry uchodzą za bardziej czułą parę, to między Kate a Williamem również nie brakuje miłości. Middleton za wszelką cenę od zawsze próbowała utrzymać wizerunek wzorowej, eleganckiej księżnej. Jednocześnie, niejednokrotnie już udowadniała że daje się czasami ponieść emocjom. Niedawno pisaliśmy o tym, że w czasach studenckich założyła nawet stowarzyszenie alkoholowe

Podczas jednej z wystaw Chelsea Flower Show, Kate i William spacerowali i oglądali kwiaty. W pewnym momencie William zapytał ogrodnika, co to za kwiat. Z odpowiedzią pośpieszyła mu żona.

d4b4h5v

- Kochanie, mamy ich pełno - powiedziała.

Jak podaje magazyn "Hello!", William lubi zwracać się do Kate "moja droga". Jeszcze przed ślubem, gdy dzwonił do niej podczas pobytu w akademii wojskowej, mówił do niej "skarbie".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4b4h5v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b4h5v