Trwa ładowanie...
d4iv375

Kate Middleton złamała protokół podczas uroczystości. Powód jest prosty

Choć wszystkie media skupiają się na Meghan Markle i wytykają jej liczne wpadki, tym razem zwrócono uwagę na Kate. Jej też zdarzyło się nagiąć protokół królewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyglądała obłędnie.
Wyglądała obłędnie. (East News, Fot: East News)
d4iv375

Kate Middleton pojawiła się wraz z księciem Williamem na spotkaniu z członkami Royal Air Force, którzy obchodzą setną rocznicę. RAF to siły lotnicze Wielkiej Brytanii. Podczas tak ważnego święta w Opactwie Westminsterskim nie mogło zabraknąć przedstawicieli rodziny królewskiej. Jedynie obecność Kate była zaskoczeniem, ponieważ aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

*ZOBACZ TAKŻE: Co robi Kate Middleton w ciąży, żeby zachować figurę? *

Kate na tej uroczystości wyglądała obłędnie. Zdecydowała się na pudrową sukienkę marki Alexander McQueen, którą dopełniał toczek. Dziennikarze brytyjscy zasugerowali, że księżna złamała protokół królewski. Powód jest prosty. Nie założyła rajstop, a niewątpliwie takie zachowanie kwalifikuje się do złamania etykiety...

   East News

Warto zaznaczyć, że zarówno Meghan, jak i Kate zdarza się naruszyć restrykcyjną etykietę, ale nigdy nie wpływa to negatywnie na ich ocenę w społeczeństwie. Zarówno Kate, jak i Meghan za każdym razem prezentują się świetnie.

d4iv375

Podziel się opinią

Share

d4iv375

d4iv375