News
13-06-2018 (12:29)

Kate Upton pokazała się topless. Podziękowała fanom za życzenia urodzinowe

Bez wątpienia Upton jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Zresztą za taką też została uznana w prestiżowym rankingu. Młoda modelka zaskoczyła swoich fanów i opublikowała filmik, na którym była bez stanika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Upton na Instagramie pokazała się topless.
Upton na Instagramie pokazała się topless. (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

10 czerwca amerykańska modelka obchodziła swoje 26 urodziny. W związku z napływającymi do niej życzeniami postanowiła podziękować fanom. W dość nietypowy sposób. Na swoim profilu umieściła filmik, na którym jest topless, a w ręku trzyma kieliszek szampana.

"Założyłam mój urodzinowy kostium, żeby podziękować Wam za życzenia urodzinowe" – napisała pod filmikiem. Oprócz tego pod hastagiem nie omieszkała i dodała: "Wiem, że chcecie zobaczyć mnie nago".

WP

Filmik jest dość oryginalnym pomysłem na podziękowanie fanom. Dużo z nich z pewnością się ucieszyło. Modelka może pochwalić się seksownymi krągłościami. Poza tym Kate Upton w tym roku została uznana najseksowniejszą kobietą na świecie według magazynu "Maxim". To ogromny sukces modelki, ponieważ oprócz wyglądu oceniano inteligencję i siłę. Rewolucja rankingu jest spowodowana między innymi sytuacją związaną z #metoo, w której wiele kobiet ujawniło dramatyczne historie molestowania w świecie show biznesu. Jak sami przyznają, celem takiego zestawienia jest ukazanie "piękna esencji kobiecych osobowości".

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP