Trwa ładowanie...

Kate zabrała dzieci na wesele przyjaciółki. George i Charlotte skradli show

Rodzina z Cambridge znów urzekła podczas wielkiego wyjścia. Jak nie trudno się domyślić, to zdecydowanie sprawka dzieci.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kate zabrała dzieci na wesele przyjaciółki. George i Charlotte skradli showŹródło: East News
d14dg8g
d14dg8g

Kate i William w miniony weekend bawili się na weselu jednej z najbliższych przyjaciółek księżnej, Sophie Carter i jej ukochanego Roberta Snuggsa. Podczas uroczystości w Norfolk nie zabrakło rodziców Kate i jej brata Jamesa. Na uroczystości nie pojawiła się jedynie Pippa, która w przyszłym miesiącu powita na świecie pierwsze dziecko.

Para książęca, jak podaje "People", przybyła razem ze starszymi dziećmi na wesele nietypowym samochodem, bo przyozdobioną ciężarówką, taką, która służy rolnikom do prac na polu czy do wyjazdu na polowania.

Dzieci Kate i Williama tego dnia miały do wykonania specjalne zadanie. Charlotte była jedną z małych druhen, George natomiast znalazł się w gronie paziów. Po ceremonii George nie miał zamiaru grzecznie czekać na rozwój wypadków. Zebrani mogli zobaczyć go beztrosko bawiącego się innymi dziećmi i biegającego wokół kościoła. Charlotte z kolei wolała trzymać się blisko mamy. W końcu znalazła się w jej ramionach i pozowała do zdjęć z rodziną Sophie.

- George to prawdziwa mała gwiazda - powiedział informator magazynu "People". - Umie pokazać, że się świetnie bawi. Widać też, że w grupie dzieci szybko przyjmuje rolę przywódcy – dodał.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d14dg8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14dg8g