Trwa ładowanie...
d4g49o8

Katie Holmes już się nie głodzi. Nowe fotki mówią same za siebie

Jeszcze dwa tygodnie temu zdjęcia przeraźliwie chudej Katie Holmes pojawiły się w prasie. Gwiazda miała się głodzić po rozstaniu z partnerem, ale po najnowszych fotkach widać, że już doszła do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katie Holmes nie wygląda, jakby walczyła z chorobliwą niedowagą
Katie Holmes nie wygląda, jakby walczyła z chorobliwą niedowagą (Getty Images)
d4g49o8

"Spadają z niej ubrania, a jedzenie jest ostatnią rzeczą, o której myśli" – pisał magazyn "New Weekly", opierając się na doniesieniach zaniepokojonego informatora. Dawna gwiazda "Jeziora marzeń" podobno ważyła zaledwie 45 kg, co przy jej wzroście (175 cm) było sygnałem alarmowym. Nic więc dziwnego, że kiedy dwa tygodnie później Holmes pojawiła się na pokazie mody w Mediolanie, wszystkie oczy były skierowane na nią.

Katie Holmes nie wygląda, jakby walczyła z chorobliwą niedowagą Getty Images
Katie Holmes nie wygląda, jakby walczyła z chorobliwą niedowagą (Getty Images)

40-latka wystąpiła w czerwonej kreacji, którą zdecydowanie wyróżniała się w tłumie zgromadzonych. Holmes z pewnością nie ma zbędnych kilogramów, ale nie można mówić, że aktorka to skóra i kości. A właśnie takie niepokojące doniesienia pojawiały się do niedawna w prasie.

d4g49o8

Jej rzekome problemy z wagą miały być efektem niedawnego rozstania z Jamiem Foxxem.

To była pierwsza poważna relacja dla Katie, która przeszła traumatyczne małżeństwo i rozwód z Tomem Cruisem. Podobno aktor zastrzegł w specjalnym kontrakcie, że Katie przez 5 lat od ich rozwodu nie może się z nikim spotykać. To dlatego miała ukrywać swoja relację z Foxxem. W ciągu tych paru lat trwania ich romansu media kilkakrotnie donosiły o rzekomej ciąży aktorki.

Pojawiały się też informacje o rozstaniu, które zostały potwierdzone dopiero w zeszłym miesiącu.

Obejrzyj: Skromna Maja Frykowska: "Przemiana mojej osoby była spektakularna"

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8