Trwa ładowanie...
d179y2w

Katie Holmes szczerze o 13-letniej córce. To pierwszy taki wywiad

W najnowszym numerze brytyjskiego "Elle" ukazała się niezwykle szczera rozmowa z Katie Holmes. Mówi się, że artykuł ma uspokoić plotki, jakie od jakiegoś czasu krążą na temat aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katie Holmes od kilku lat samotnie wychowuje Suri
Katie Holmes od kilku lat samotnie wychowuje Suri (Getty Images)
d179y2w

W pierwszym od rozstania z Jamie Foxxem wywiadzie Katie Holmes otworzyła się i opowiedziała m.in. o karierze i relacjach z córką Suri. Rodzicielstwie, wychowywaniu i wspólnym dorastaniu.

- Byłam szczęśliwa, że zostałam mamą w wieku 27 lat - zdradziła Holmes i dodała, że dzięki temu łatwo nawiązała dobre relacje córką. - W zasadzie razem dorastałyśmy.

Dziś Suri ma 13 lat, a aktorka coraz częściej martwi się, że córka dorasta w takich, a nie innych czasach.

d179y2w

- Jest tyle fatalnych wiadomości i hejtu, pełno rzeczy, które zupełnie nie mają sensu. Atmosfera na całym świecie jest… przerażająca - mówi aktorka.

W grudniu Katie Holmes skończy 40 lat. Ale, jak zapewnia, niewiele to zmienia.

- To zabawne, bo kiedy jesteś młoda, myślisz "Nigdy nie będę miała 40-lat!". I nagle ten dzień nadchodzi, a tym mówisz "Spoko, nadal robię to wszystko, co zwykle" - zwierzyła się Holmes i dodała: - Jestem zadowolona z mojej kariery i podekscytowana nadchodzącymi projektami.

Aktorka dodała, że najlepiej czuje się otoczona przyjaciółmi i rodziną. Praktycznie nie używa mediów społecznościowych, bo po drugiej stronie monitora są ludzie, o których nic nie wie. "To tylko zdjęcia. Nie znasz ich, nie znasz ich przeszłości".

d179y2w

W sierpniu tego roku pojawiła się informacja, że po wielu latach związku Holmes rozstała się z Jamie Foxxem, który miał ją wielokrotnie zdradzać.

Co interesujące, wiadomość o ich rozstaniu dostała się do mediów chwilę po tym, jak aktorzy ujawnili swój związek. Jeśli wierzyć zachodnim mediom, Tom Cruise zastrzegł w specjalnym kontrakcie, że Katie przez 5 lat od ich rozwodu nie może się z nikim spotykać.

Ostatnio o Katie Holmes mówiło się w kontekście problemów z niedowagą niż kolejnych ról. Media pisały, że po rozstaniu z Foxxem ważyła zaledwie 45 kg.

Obejrzyj: Skromna Maja Frykowska: "Przemiana mojej osoby była spektakularna"

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w